Середа, 14 січня 2015, 12:23

Напрями діяльності щодо сприяння працевлаштуванню випускників:

1.Маркетинг ринку праці та здійснення аналізу динаміки попиту і пропозицій щодо фахівців, підготовку яких здійснює технікум.

2.Удосконалення системи зворотнього зв’язку між працедавцями і технікумом для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки студентів.

3.Аналіз та врахування рекомендації працедавців з метою покращення підготовки майбутніх фахівців.

4.Внесення пропозицій головами циклових комісій щодо корегування робочих програм згідно рекомендацій роботодавців.

5.Пошук підприємств, установ та організацій (роботодавців) для укладення угоди щодо проходження виробничої практики.

6.Узгодження видів практики та їхнього змісту з потенційними роботодавцями з метою швидкої адаптації випускників до виконання своїх функціональних обов'язків на робочих місцях.

7.Налагодження ділових стосунків технікуму з місцевими органами виконавчої влади щодо питань професійної підготовки та працевлаштування студентів та випускників.

8.Збір даних про наявні вакансії для студентів і випускників технікуму за сприянням Самбірського міськрайонного центру зайнятості та мережіÂ  і розміщення їх в рубриці “Працевлаштування” на сайті технікуму.

9.Організація в рамках проведення тижнів комісії зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування а конкретних підприємствах.

10.Проведення заходів у випускних групах щодо сприяння працевлаштуванню. (Дні кар'єри, семінари-практикуми, конференції, круглі столи, тощо).

11.Організація роз'яснювальної роботи серед студентів щодо законодавчих та нормативно-правових актів з питань державного регулювання зайнятості та трудових відносин.

12.Надання рекомендацій щодо правильності написання резюме та дотримання вимог при участі у співбесіді студента випускника з роботодавцем.

13.Контроль якості викладання дисципліни “Технології” (“Вступ до спеціальності”) з метою сприяння адаптації студентів до вступу в трудову діяльність.

14.Контроль якості викладання дисципліни “Технології” (“Вступ до спеціальності”) з метою сприяння адаптації студентів до вступу в трудову діяльність.

15.Здійснення моніторингу працевлаштування випускників та від- стеження їхнього кар'єрного зростання.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 350
Зміст : 659
Переглянути хіти змісту : 1209977