Þ       Маркетинг ринку праці та здійснення аналізу динаміки попиту і пропозицій щодо фахівців, підготовку яких здійснює коледж.

Þ       Удосконалення системи зворотнього зв’язку між підприємствами партнерами і коледжем для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки студентів.

Þ       Налагодження партнерської співпраці з місцевими органами виконавчої влади, об’єднаними територіальними громадами щодо питань професійної підготовки та працевлаштування випускників.

Þ       Пошук підприємств, установ та організацій (роботодавців) для укладення угоди щодо проходження виробничої практики та узгодження видів практики з потенційними роботодавцями з метою швидкої адаптації випускників до виконання своїх функціональних обов'язків на робочих місцях.

Þ       Аналіз та врахування рекомендації партнерів з метою покращення підготовки майбутніх фахівців.

Внесення пропозицій головами циклових комісій щодо корегування робочих програм згідно рекомендацій роботодавців.

Þ       Співпраця з Самбірським міськрайонним центром зайнятості. Збір даних про наявні вакансії для студентів і випускників.

Þ       Організація в рамках проведення тижнів комісії зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування а конкретних підприємствах.

Þ       Проведення заходів у випускних групах щодо сприяння працевлаштуванню. (Дні кар'єри, семінари-практикуми, конференції, круглі столи).

Þ       Організація роз'яснювальної роботи серед студентів щодо законодавчих та нормативно-правових актів з питань державного регулювання зайнятості та трудових відносин.

Þ       Надання рекомендацій щодо правильності написання резюме та дотримання вимог при участі у співбесіді студента випускника з роботодавцем.

Þ       Контроль якості викладання дисципліни “Технології” (“Вступ до спеціальності”) з метою сприяння адаптації студентів до вступу в трудову діяльність.

Þ       Здійснення моніторингу працевлаштування випускників та відстеження їхнього кар'єрного зростання.Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 2574
Зміст : 748
Переглянути хіти змісту : 1459138