076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"


СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:“КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ”

ДЕННЕ ВІДДІЛЕННЯ:"ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО"

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"

КВАЛІФІКАЦІЯ: "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ З КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНІСТЬ"

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ - 3 РОКИ

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ -2 РОКИ
В економіці молодої держави України відбуваються корінні зміни. В ході проведення роздержавлення та приватизації створюється велика кількість нових підприємств,об’єднань,товариств. Значна частина їх - це малі підприємства торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, транспорту, інших галузей народного господарства. Для забезпечення роботи діючих і новостворених підприємств потрібні фахівці, які добре обізнані з організацією комерційної діяльності в умовах ринкової економіки. В ході підготовки спеціалістів цього профілю ставиться за мету надати фахівцям відповідних знань з питань обліку, економіки аналізу, комерційної діяльності, товарознавства.

За період навчання в технікумі студенти основну увагу приділяють вивченню бухгалтерського обліку, статистичного обліку, економіки та економічного аналізу, кредитування, фінансування, оподаткування, правознавства, організації комерційної діяльності, менеджменту, маркетингу, використання ЕОМ в економічних розрахунках, товарознавства і технології виробництва продукції, організації біржової діяльності, зовнішньо-економічної діяльності. Випускники будуть працювати по організаціях комерційної діяльності в усіх підпрємствах. організаціях, установах. Особливо їх професія буде необхідна малим підприємствам усіх форм власності. На окремих малих підприємствах, випускник по спеціальності “ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ” в одній особі беде представляти бухгалтера, економіста, фінансиста, товарознавця , юриста тощо.

Випускники призначені для роботи на посадах керівника підрозділу матеріально-технічного постачання, керівник малого підприємства, керівник виробничих підрозділів у комерційному обслуговування, керівник виробничих підрозділів у складському господарстві, агенти з комерційного обслуговування, торгівельні брокери.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1509
Зміст : 590
Переглянути хіти змісту : 730301