Головна сторінка

П'ятниця, 16 березня 2018, 12:34

   
Субота, 17 березня 2018, 11:06

“Успіх не прийде до Вас.
Ви самі повинні дійти до нього”
М.КолінзУ торговому центрі FORUM LVIV 23-24 лютого 2018 року відбулася професійна виставка “Форум Освіти та Кар’єри – 2018”. Учасниками заходу стали студенти випускних груп технікуму з фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М. та викладачем Плеканом В.
Пріоритетним завданням “Форуму Освіти та Кар’єри – 2018” було поєднати співпрацю між студентом та бізнесом.

Детальніше...
 
П'ятниця, 16 березня 2018, 16:13

19 – 23 лютого 2018р. в Самбірському технікумі економіки та інформатики проходив багатогранний Тиждень випускної циклової комісії розробки програмного забезпечення, який залишив у пам’яті студентів приємні спогади та міцні знання з фаху.
В рамках цього тижня було проведено багато різноманітних заходів.
Мета проведення Тижня циклової комісії – виявити рівень знань студентів із основних дисциплін, умінь і навичок, які пов’язані з професійними знаннями та поглибити знання студентів з даної спеціальності.
Зокрема, у понеділок 19 лютого учасники навчально-виховного процесу могли побачити план проведення тижня, в якому кожний день був насичений різноманітними заходами та творчістю. Студенти випускали газети та допомагали оформлювати виставки, брали участь у предметній конференції, олімпіадах та позакласному заході.
Таким чином, студентське життя на відділенні «Розробка програмного забезпечення» складається не лише з буднів. Є в ньому й свята. Предметний тиждень – свято творчого, нестандартного підходу до навчання і виховання студентів.

Детальніше...
 

Пошук по сайту

Авторизація

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 838
Зміст : 512
Переглянути хіти змісту : 527429
Банер
Банер
Банер
Банер