Головна сторінка

Вівторок, 27 листопада 2018, 16:00


 
П'ятниця, 22 березня 2019, 15:37


 
Понеділок, 18 березня 2019, 16:53

Відкритий захист навчальної практики з «Розробки програмного забезпечення» студентами 3-го курсу відділення

«Розробка програмного забезпечення»


11 березня в Самбірському технікумі економіки та інформатики на відділення «Розробка програмного забезпечення» відбувся відкритий захист навчальної практики студентів 3-го курсу з розробки програмного забезпечення.

Комісією було оцінено звіти про проходження навчальної практики та розроблені програми, які свідчать про якість проходження навчальної практики.

Було здійснено перевірку практичних навичок студентів у різних ситуаціях, які виникають під час написання програм різної складності. Студенти показали вміння логічного мислення, а також застосовувати на практиці знання з дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови».

Результати виконаних завдань з практики були презентовані з використанням мультимедійних презентацій. Кращі студенти виконали завдання навчальної практики на високому рівні і показали високий рівень теоретичних знань.


Голова комісії «Розробка програмного забезпечення» І.М.Юзефович

 
Понеділок, 18 березня 2019, 16:16

Проект Самбірського технікуму економіки та інформатики "Підприємницький ярмарок" в дії. 15 березня був проведений черговий тренінг "Створення унікальної торгової пропозиції", який підготували і провели Ольга Вишатицька та Леся Касій. Активно, творчо, енергійно працювали учасники в шістьох командах. Уже маємо перші кроки бізнес-проектів соціального, освітнього, підприємницького характеру.

Детальніше...
 

Пошук по сайту

Авторизація

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1508
Зміст : 590
Переглянути хіти змісту : 728618
Банер
Банер
Банер
Банер