Головна сторінка

Четвер, 15 листопада 2018, 13:39

13 листопада 2018 року в технікумі відбулась зустріч студентів 12к, 14п, 23п груп з начальником сектору ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області Віктором Новачуком, інспектором ювенальної превенції Самбірського відділу поліції Мартою Кусень, адвокатом Наталією Чорновус, психологами з громадської організації «Історії життя» Світланою Михайлів та Оксаною Хрупою, фахівцями Львівської обласної державної служби у справах дітей та представниками управління юстиції у Львівській області.
Не так давно у широкому вжитку з’явилось таке поняття як «булінг» , проте не всі розуміють його значення.

Детальніше...
 
Четвер, 15 листопада 2018, 11:57

Днями студенти 32-е групи під керівництвом куратора групи Шла-пак Н.В. , викладача Дутко Л.П. , фахівця сприяння працевлаштуванню ви-пускників Затварською М. відвідали компанію “T.B.Fruit” . Менеджер з пе-рсоналу Надія розказала про історію створення даної компанії.
Підприємство "Яблуневий дар" було засноване у 2003 році в місті Го-родок Львівської області. За 7 років воно пройшло бурхливий шлях розвит-ку і стало виробником концентрованих соків №1 в Україні та увійшло у деся-тку найбільших – у Європі.
У 2011 році відбулась реорганізація, після якої компанію було перей-меновано в "T.B.Fruit".

Детальніше...
 
Четвер, 15 листопада 2018, 11:41


Дні Геймера: кіберспортивній турнір з Counter Strike Global Offensive в Самбірському технікумі економіки та інформатики.
Кіберспортивні турніри збирають величезні стадіони глядачів по всьому світу і приваблюють найталановитіших учасників. Одним з найбільш значних заходів в цій сфері вважається World Cyber Games, який порівнюють з Олімпійськими іграми за рівнем організації івенту. Завзяті геймери їдуть на цю подію з усіх країн світу. Тут можна взяти участь в змаганнях практично у всіх існуючих кіберспортивних дисциплінах: Dota 2, Counter-Strike, League of Legends, Quake III Arena, FIFA 2018, Age of Empires II, StarCraft: Brood War і т.п.

Детальніше...
 
Понеділок, 05 листопада 2018, 15:20

18 жовтня 2018 року в технікумі члени гуртка «Феміда», студенти 21Е, 12К і 11Е груп, під керівництво викладача правознавства Деркач О.О. проведено «Козак»
Завідувач кабінету гуманітарних дисциплін Деркач О.О. розпочала цей захід вступним словом про те, що День 14 жовтня поєднує в собі відразу три величні свята це День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше...
 

Пошук по сайту

Авторизація

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1141
Зміст : 563
Переглянути хіти змісту : 644585
Банер
Банер
Банер
Банер