Новини та оголошення

Понеділок, 18 березня 2019, 16:53

Відкритий захист навчальної практики з «Розробки програмного забезпечення» студентами 3-го курсу відділення

«Розробка програмного забезпечення»


11 березня в Самбірському технікумі економіки та інформатики на відділення «Розробка програмного забезпечення» відбувся відкритий захист навчальної практики студентів 3-го курсу з розробки програмного забезпечення.

Комісією було оцінено звіти про проходження навчальної практики та розроблені програми, які свідчать про якість проходження навчальної практики.

Було здійснено перевірку практичних навичок студентів у різних ситуаціях, які виникають під час написання програм різної складності. Студенти показали вміння логічного мислення, а також застосовувати на практиці знання з дисципліни «Основи програмування та алгоритмічні мови».

Результати виконаних завдань з практики були презентовані з використанням мультимедійних презентацій. Кращі студенти виконали завдання навчальної практики на високому рівні і показали високий рівень теоретичних знань.


Голова комісії «Розробка програмного забезпечення» І.М.Юзефович

 
Понеділок, 18 березня 2019, 16:16

Проект Самбірського технікуму економіки та інформатики "Підприємницький ярмарок" в дії. 15 березня був проведений черговий тренінг "Створення унікальної торгової пропозиції", який підготували і провели Ольга Вишатицька та Леся Касій. Активно, творчо, енергійно працювали учасники в шістьох командах. Уже маємо перші кроки бізнес-проектів соціального, освітнього, підприємницького характеру.

Детальніше...
 
Середа, 13 березня 2019, 11:30

На запрошення ТзОВ “Бадер Україна” студенти 33к та 31с груп технікуму взяли участь у професіографічному заході, який відбувся у м.Городку.

Учасники ознайомились з виробничим процесом підприємства, а саме: лінією розкрою шкіри, лінією заготівель та пошиття готових шкіряних виробів. Студенти побачили роботу найсучаснішої розкрійної машини TESEO, ножі якої вирізають потрібні елементи зі шкіри за допомогою сканерів та фототехніки.

Також відвідали тренінговий центр німецької компанії, де кожен бажаючий може стати частинкою даного колективу.

Детальніше...
 
Середа, 13 березня 2019, 11:23


 
Середа, 13 березня 2019, 10:46

Увесь народ в Україні вшановує Генія, який став символом на всі часи – Тараса Григоровича Шевченка. В Самбірському технікуму економіки та інформатики 05.03.2019р. було проведено відкрите бінарне засідання гуртків української мови та філософії «Тарас Шевченко і сучасність» (викладачі Петруняк Л.Б., Деркач О.О.)

Студенти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, проаналізували філософські ідеї кобзаря. Студентами групи 21Е та 11Е було представлено мультимедійні презентації «Філософський подвиг Шевченка…»

Детальніше...
 

Сторінка 1 з 78

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1508
Зміст : 589
Переглянути хіти змісту : 727868