Новини та оголошення

 

Зразок резюме випускника відділення "Розробка програмного забезпечення"

(Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі)

Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі

Зразок резюме випускника спеціальності "Прикладна статистика"

(Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі)

Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі

 

Зразок резюме випускниці спеціальності "Економіка підприємства"

(Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі)

Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі

 

Зразок резюме випускника спеціальності "Комерційна діяльність"

(Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі)

Натисніть на зображення, щоб відкрити його у повному розмірі

 

 


АДМІНІСТРАЦІЯ

Козловський М.М.

(директор)

Ковалик Я.М.

(заст.директора з адміністративно господарської роботи)

Припін В.В.

(завідувач відділення "Розробка програмного забезпечення")



Дербіна Л.В.

(завідувач відділення "Економіка і підприємницнво")




БУХГАЛТЕРІЯ


Гобренко С.В.

(Заступник головного бухгалтера)

Курило Г.М.

(Бухгалтер)

Котула І.Д.

(Бухгалтер-касир)



Рябишева С.С.

(Бухгалтер)

Дякунчак І.М.

(Економіст)



ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Бич Ю.Р.

(Методист відділення,

Викладач дисциплін : "Основи менеджменту", "Менеджмент")

Бобко Н.І.

(Викладач дисципліни:

"Англійська мова")

Гамар Ю.П.

(Викладач дисципліни:

"Фізичне виховання")

Геремій І.С.

Викладач дисциплін :

«Операційні системи»

«Бази даних»

«Алгоритми і структури даних»

Загвойська М.С.

(Викладач дисципліни :

"Економічна статистика")

Миськів Т.Й.

(Викладач дисциплін :

"Статистика с/г", "Технології")

Кравченко О.О.

(Викладач дисципліни : "Інвестування")

Куцалаба Н.І.

(Викладач дисципліни : "Економіка підприємств")

Ладичук М.П.

(Викладач дисциплін :

"Планування та організація діяльності", "Економія і нормування праці")

Макар Г.І.

(Викладач дисципліни:

"Статистика ринку товарів і послуг")

Маляр І.І.

(Викладач дисципліни:

"Комерційна діяльність")

Марчук М.М.

(Методист відділення,

Викладач дисципліни:

"Ринкові дослідження")

Нечипорук О.М.

(Викладач дисциплін :

«Проектування автоматизованих інформаційних систем»

«Автоматизовані системи обробки інформації»)

Петрунів О.М.

(Викладач дисциплін :

«Основи програмної інженерії»

«Бази даних»)

Припін Н.І.

(Викладач дисциплін :

«Офісне програмне  забезпечення»

«Інформатика і комп’ютерна техніка»)


Буца Ю.М.

(Викладач дисциплін :

«Маркетинг»)

Буца Н.П.

(Викладач дисциплін :

«Управління витратами»)

Вишатицька Н.В.

(Викладач дисциплін :

«Підприємниціка діяльність»)

Вишатицька О.Я.

(зав навчально-методичної лабораторії)

Сич А.В.

(Викладач дисциплін :

«Основи інформатики»

«Інформатика і комп’ютерна техніка»)

Сорока Т.М.

(Викладач дисципліни:

«Математичні моделі дослідження операцій»)


Долубовська О.Р.

(Викладач дисциплін :

« »)

Кузьменко О.О.

(Викладач дисциплін :

«Статистики»)

Соломчак Т.Я.

(Викладач дисципліни:

«»)


Сушко Х.В.

(Викладач дисциплін :

«Інформаційні системи»)

Карпінець Б.П.

(Викладач дисциплін :

«Фізичне виховання»)

Загвойська М.С.

(Викладач дисципліни:

«»)

Сушко А.В.

(Викладач дисциплін :

«Конструювання  програмного забезпечення»

«Бази даних»)

Фещак О.М.

(Викладач дисциплін :

"Фінансовий облік")


Юзефович І.М.

(Викладач дисциплін :

«Основи програмування та алгоритмічні мови»

«Об’єктно-орієнтоване програмування»

«Інструментальні засоби візуального програмування»

«Проектний практикум»)




Шлапак Н.В.

(Викладач дисциплін :

«Бухгалтерський облік»)




Фахівці і службовці

Бардин В.Б.

(Лаборант)

Возняк Н.В.

(Завідувач канцелярії)

Дудрова Р.М.

(Інженер-програміст)



Затварська М.С.

(фахівець сприяння працевлаштуванню випускників)

Домбровська Т.В.

()

Юдіна А.М.

(Секретар навчальної частини)


Літвін В.В.

()

Кульган М.М.

(Секретар-друкарка відділення)

Ляшук С.І.

(Бібліотекар І категорії)

Муженко А.А.

(Секретар-друкарка)

Низола Л.В.

(Архіваріус)

Лаб'як О.Я.

(Секретар-друкарка)

Бендик О.В.

(Секретар-друкарка)

Самардак А.І.

(Інженер комп'ютерних систем)

Сафронов В.Г.

(Інженер-електронік)

С’єдін І.В.

(Адміністратор бази даних)

Хом’як О.В.

(Паспортист)

Яремко Р.В.

(Інженер-електронік)




Яськович С.В.

(Секретар)



 
Середа, 26 лютого 2014, 17:41

 

 

В період з 10.02 по 18.02.2014р. в технікумі проходила декада комісії розробки програмного забезпечення. Цього року вона проходила суто в професійному напрямку. Студенти груп брали участь в конкурсі електронних газет «Перець програміста», були проведені олімпіади з інформатики та програмування, відбувся конкурс студентських творчих робіт «Нумо, програмісти» та конкурс презентацій серед студентів І-их курсів.

Детальніше...
 
Середа, 19 лютого 2014, 15:51

 

13 лютого 2014 року викладач Буца Наталія Петрівна провела відкрите практичне заняття у групі 32-е спеціальності «Економіка підприємства» з предмета «Управління витратами». Заняття було проведено у нетрадиційній формі.

Детальніше...
 
П'ятниця, 20 грудня 2013, 11:35

 

Святий Миколай завітав до колективу Самбірського технікуму економіки та інформатики.

В актовому залі зібрались студенти, викладачі, діти та онуки всіх працівників.

Святий Миколай був особливо щедрим, роздавав всім подарунки, побажав добра, щастя, успіхів, благословив на добрі справи в ім’я будови Української держави.

 

Сторінка 65 з 82

<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1625
Зміст : 609
Переглянути хіти змісту : 899812