Понеділок, 02 вересня 2013, 12:16

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у  ВУЗі .  Втім,  1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Самбірський технікум економіки та інформатики  — державний навчальний заклад I- рівня акредитації підпорядкований Міністерству освіти і науки України , є одним з найдавніших і найпрестижніших навчальних закладів Самбора. Був заснований 2 вересня 1945 року під назвою "Самбірський статистичний технікум". У 1968 році технікум перейменовано в "Технікум механізації обліку" і передано в підпорядкування ЦСУ УРСР. В листопаді 1990 року технікум підпорядковано Міністерству освіти України і перейменовано в "Технікум інформатики і обчислювальної техніки". У 2000 р. технікум отримав назву "Самбірський технікум економіки та інформатики" (СТЕТІ).Ми здійснюємо підготовку фахівців для підприємств, організацій, установ всіх областей України. Для успішної навчально-педагогічної діяльності в технікумі створено сучасну матеріальну базу. 32 кабінети і лабораторії обладнанні на належному рівні. Одним із основних структурних підрозділів є навчальний обчислювальний центр, який включає 5 комп'ютерних класів, обладнаних сучасною обчислювальною та організаційною технікою. Для студентів створені сприятливі умови для навчання, побуту і відпочинку: функціонує спортзал, легкоатлетичний манеж, зал для настільного тенісу, стрілецький тир. Всі бажаючі забезпечуються гуртожитком, в якому є житлові кімнати, кімнати для відпочинку,тренажерні кімнати. При гуртожитку працюють медпункт, бібліотека з читальним залом. Студенти харчуються в їдальні на 120 місць . Розпочата реконструкція стадіону . У 2012 році технікум став одним з переможців проекту "Флагман освіти і науки України 2012".

 

При ньому діють Самбірський факультет прикладного програмного забезпечення Тернопільського національного економічного університету, підписана угода про співпрацю та ступеневу освіту з Національним педагогічним університетом  ім. Драгоманова ( м. Київ ) та ТОВ  « Роял Хоспітеліті  Груп « на навчання за державним замовленням 25 осіб на денній формі навчання починаючи з 3-го курсу з наступним працевлаштуванням у м.  Київ, продовжується співпраця з Львівським національним університетом ім.  Ів.  Франка.

 

За плечима нашого народу - багатовікова історія сподівань та прагнень , сповнена невпинним бажанням мати суверенну , незалежну та соборну державу . Ми успадкували славетні традиції , велику історію , неоцінений дух єдності і, водночас , - толерантності, і наше головне завдання – щоденно примножувати ці надбання. Ми усвідомлюємо , що від того , які знання здобуде українська молодь , залежить розвиток та зростання України. Україна - унікальна скарбниця української духовності , щедра на літературні , мистецькі , наукові таланти : Тарас Шевченко , Олександр Довженко , Леся Українка , Соломія Крушельницька  та багато інших постатей прославляють Україну.  200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та його творчість важко переоцінити . Вона стала духовною основою формування сучасної української нації , стала символом України .

У цей день урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника.

Не менш важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку. Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнений, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити  гідне майбутнє України. У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Дорогі колеги, шановні  викладачі, пам’ятайте – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Попереду на нас чекає велика робота. В освіті нема місця байдужим і випадковим людям. Яскрава, творча, ініціативна особистість – портрет викладача нової доби. Покладаюся на ваші мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед нашим навчальним закладом. Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був  сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи. Нехай 2013/2014 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень,  відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1286478