Четвер, 14 березня 2013, 00:00

У житті, як правило, досягає успіху більше інших той, хто має в розпорядженні кращу інформацію.

В Самбірському технікумі економіки та інформатики з 04.03.2013р. по 14.03.2013р.проводилася декада комісії обліково-статистичних дисциплін.

Голова комісії С'єдіна Г.П. на засіданні циклової комісії підготувала та затвердила план заходів декади.

Згідно плану, викладач статистики ринку праці Пеленська Н.В. підготувала та продемонструвала з використанням мультимедійних засобів статистичне дослідження спеціальності «Прикладна статистика в динаміці».

Викладач економічної статистики Загвойська М.С. в літописі спеціальності на тему: «Наші корені» згадала більшість викладачів, які працювали на відділенні «Прикладна статистика».

Родзинкою декади була проведена завідуючим кабінетом статистики Соломчак Т.Я. та викладачем статистики Кузьменком В.Я. інтелектуально-пізнавальна гра «Найрозумніший статистик 2013», в якій комп’ютерне тестування здійснювалося у формі самостійного діалогу студента з комп’ютером. Титул «найрозумнішого статистика» виборола студентка 3 курсу групи 31-с Децик Олеся.

Під час декади студенти та викладачі мали змогу зустрітися з випускниками відділення «Прикладна статистика», яких на зустріч запросила викладач статистики сільського господарства Коркуна Т.Й.

 

Випускники поділилися професійним досвідом, відповіли на питання викладачів та студентів.

Викладачами статистичних дисциплін Кузьменко О.О., Низолою А.Г. організовано та проведено конкурс на кращу самостійну роботу з обліково-статистичних дисциплін, переможцями якого стали студенти 3 курсу відділення «Прикладна статистика» Борута Марія, Гнатишин Уляна, Якимишин Оля.

Завідувач спеціальності «Прикладна статистика» Бич Ю.Р. використовуючи мультимедійні засоби охарактеризував міжнародну д

іяльність навчального закладу зокрема спеціальності «Прикладна статистика» з вищими навчальними закладами Республіки Польщі а саме:

- Об’єднанням економічних шкіл №1 міста Санока;

- Об’єднанням шкіл електроніки ім. професора Януша Грошковського у м.Перемишль згідно існуючої угоди про співпрацю за темою «Європейська єдність в контексті розвитку регіональних освітніх систем».

Цікавим на тижні комісії був відео кліп «Кращі моменти студентського життя», який підготували і продемонстрували студенти випускних груп.

Викладач статистики ринку товарів та послуг Макар Г.І. організувала зустріч студентів та викладачів комісії обліково-статистичних дисциплін з працівниками органів управління статистики на якій підвела підсумки співпраці циклової комісії з працівниками Управління статистики у Самбірському районі та Управлінні статистики у Львівській області.

Під час проведення декади студенти разом з викладачем технології Затварською М.С. побували на екскурсії в Управлінні статис


Голова циклової комісії обліково-статистичних дисциплін С’єдіна Г.П. на засіданні підвела підсумки декади комісії.
тики у Самбірському районі, де ознайомилися з новітніми технологіями обробки статистичної інформації.

Підготувала голова циклової комісії: С’єдіна Г.П.

Dim lights Embed Embed this video on your site Dim lights Embed Embed this video on your site Dim lights Embed Embed this video on your site


 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280621