Явірський Ігор

(продавець-консультант "Комп'ютерний всесвіт")


Пукайло Андрій

(продавець-консультант "Комп'ютерний всесвіт")

 

 

 

 

 

 

Кульчицька Ірина

(менеджер РІП "А-банк")

 

 

 

 

Гонц Степан
(продавець-консультант "Комп'ютерний всесвіт")

 

Бац Іван

(продавець-консультант "Комп'ютерний всесвіт")

 

 

 

 

 

 

 

Кульчицька Марія

(менеджер РІП "А-банк")

 

Мінєєв Юрій

 

 

 

 

 

Васьків Микола "Техно сіті"

 

Дворецький Юрій
(директор "Комп'ютерний всесвіт")

 

 

 

 

Турчин Ірина (менеджер РІП "А-банк")

 

Гонц Наталія (менеджер РІП "А-банк")

 

 

 

 

Мойсіюк Світлана Степанівна

 

Коркуна Вікторія (державний реєстратор)

 

 

 

 

Головний бухгалтер

 

бухгалтер

 

 

 

 

бухгалтер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Русин Богдан

 

 

Герасименко Андрій

 

 

 

 

 

 

 

Кормило Ігор

("Надрабанк")

 

 

 

Тесленко Тарас

("Надрабанк")

 

 

 

Багато наших випускників є працівниками ТОВ "ЕМБАВУД УКРАЇНА"

Структурний підрозділ і посади

Прізвище, ім'я, по-батькові

Рік     закінчення

1

Старший інспектор з кадрів

Чайківська Марія Богданівна

2008

2

Інспектор з кадрів

Веселовська Наталія Іванівна

2006

3

Начальник господарського відділу

Трач Марія Станіславівна

2006


Бухгалтерія



4

Заступник головного бухгалтера

Яремко Любов Іванівна

2003

5

Бухгалтер

Пасіцька Марія Ігорівна

2009


Відділ управлінського обліку



6

Економіст з фінансової роботи

Німець Роман Іванович

2005


Склад сировини та матеріалів м'ягких меблів



7

Вантажник

Галенда Володимир Васильович

2013


Склад дзеркала і скла



8

Завідувач складу

Кархут Володимир Романович

2010


Склад готової продукції



9

Завідувач складу

Сорока Роман Богданович

2011

10

Вантажник

Сендак Михайло Вікторович

2010

11

Вантажник

Хмара Олег Миколайович

2009

12

Вантажник

Жельман Роман Павлович

2011


Автогосподарство



13

Водій автотранспортних засобів

Древаль Руслан Вікторович

2010


Відділ капітального будівництва



14

Підсобний робітник

Жолубак Віталій Мирославович

2005


Цех м'яких меблів




Дільниця Поролону



15

Закрійник

Гринкевич Микола Миронович

2009


Дільниця Оббивки



16

Оббивальник меблів

Рудницкий Василь Миколайович

2003

17

Оббивальник меблів

Кульган Андрій Васильович

2012


Цех корпусних меблів




Дільниця Кромки



18

Оператор клейового устаткування

Ковтик Андрій Богданович

2010

19

Оператор клейового устаткування

Гринько Роман Андрійович

2005

20

Помічник оператора клейового устаткування

Аугустин Андрій Юрійович

2007


Дільниця Свердління



21

Помічник оператора свердлильного агрегата та преса

Геряк Роман Ігорович

2012


Дільниця Порізки



22

Оператор розкрійного устаткування

Сивик Роман Володимирович

2011


Дільниця Монтажу



23

Монтажник

Куць Галина Іванівна

2007


Дільниця Упаковки



24

Укладальник-пакувальник

Владика Христина Юрівна

2010

25

Укладальник-пакувальник

Кородай Юрій Олегович

2005

26

Укладальник-пакувальник

Шугайло Іванна Ігорівна

2008


Проміжний склад



27

Економіст з матеріально-технічного забезпечення

Олекса Ростислав Мирославович

2006

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 795
Зміст : 466
Переглянути хіти змісту : 436322