Понеділок, 18 листопада 2013, 17:54

 

Виставка-конкурс «Презентуймо тебе, Україно!»

В тижні  предметної комісії соціально-гуманітарних дисциплін відбувся конкур – виставка «Презентуймо тебе, Україно» . В заході прийняли участь студенти других та третіх курсів технікуму.

Метою конкурсу була популяризація національних цінностей, виховання патріотизму у студентів, надання можливості для творчої  самореалізації учасників, можливість для молоді переглянути сучасні підходи в питаннях держави, ролі молодих людей в ній, впливу суспільства на процеси, які відбуваються в країні, це поштовх по новому подивитись на історію, культуру та самого себе зі сторони.

Студенти закладу підійшла до конкурсу доволі креативно, оскільки представлених робіт були і картини ручної роботи не лише намальовані фарбою, а й вишиті бісером, і рушники, і ляльки-мотанки,  макети, діаграми, цікаві мультимедійні презентації , був навіть маленький показ мод в фойє технікуму.

Учасники конкурсу представляли Україну за такими темами:

- 23е – «7 чудес України»

- 22е – «Українська писанка»

- 21с – «Українська вишивка»

- 26к – «Український одяг»

- 25п – «Козацтво»

- 24п – « Молодіжна субкультура»

- 27К – «Українська кухня». А студенти третіх курсів представили « Споживчий кошик українця», «Політичні партії в Україні» та «Історія розвитку соціологічної думки в Україні». Саме такими темами учасники намагались розкрити підструктури сучасного  українського суспільства.

Вельмишановне журі визначило переможців, але , на мою думку, перемогла винахідливість, активність, зацікавленість студентів  та бажання по новому подивитись на Україну.

Велику подяку складаю студентам, що прийняли участь в конкурсі.

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Герговська Н.Я.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289529