Четвер, 05 грудня 2013, 13:04

 

5 грудня - День працівників статистики.

Наше життя складається з великого обсягу інформації. Хто ми такі? Скільки нас ? Як ми живемо? Інформація про нас і нашу діяльність відображена у статистичних даних, необхідних для правильних рішень по розвитку всього суспільства. Статистичні дані відображають в динаміці еволюцію демографічних, соціальних, економічних і екологічних явищ.

Перебуваючи в не скінченному русі, статистика ніколи не втрачає актуальність. Статистичні дані були, є і будуть необхідні для різних цілей різним категоріям користувачів . Основою фундаментальних рішень в суспільстві є статистичні дані, і статистика , в свою чергу, повинна визначати і оцінювати зміни, які відбуваються в різних сферах соціально-економічної діяльності.

2013 рік проголошений Міжнародним роком статистики. Основна ціль цього заходу популяризація  ідеї статистичної освіти перш за все серед студентів. Ми всі знаємо , що статистика представляє собою значиму діяльність для розуміння і аналізу еволюції економічного і соціального розвитку країни. Ми живемо у століття компʼютеризації, і потреба у статистичній інформації є однією з основних потреб у житті людини і суспільства. Статистика повинна відіграти свою роль в оцінці якості життя кожної людини і модернізації нашого суспільства. Статистична інформація показує нам плюси і мінуси явищ і процесів в економіці і суспільстві, будучи важливим засобом аналізу фактів, і цінним інструментом для розробки прогнозів і перевірки ступеня їх достовірності.

Вітаю всіх студентів, викладачів, майбутніх статистиків, які обрали дану спеціальність з Днем працівників статистики. Бажаю нашим студентам, які вивчають статистику сьогодні, щоб ця наука стала частиною їхнього життя і допомогла стати справжніми професіоналами в даній галузі.

З повагою ст.викладач Соломчак Т.Я.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280582