Четвер, 09 жовтня 2014, 15:57

 

З 22 по 29 вересня  група студентів відділення «Розробка програмного забезпечення» Самбірського технікуму економіки та інформатики  з керівником Зрем’як Н.Р. проходила стажування по ІТ- технологіях в центрі професійної і неперервної освіти «Електрик»( CKZiU „Elektryk") в Новій Сулі (Польща).

CKZiU „Elektryk" був створений ще у 1946 році, отож є престижним навчальним закладом, який співпрацює з німецькими навчальними установами. Студенти стажувалися, зокрема, в технічному обслуговуванні та ремонту ПК, монтажі мереж, створенні програм на мовах програмування С++ та  Java Script , проектуванні та моделюванні комп’ютерних мереж в пакеті  Cisco Packet Tracer, Web-дизайні. Треба сказати, що польські викладачі відзначили високий рівень підготовки українських студентів, і по закінченні даного стажування вручили їм сертифікати міжнародного зразка.

Програма стажування була дуже насиченою. Але окрім професійної підготовки польські колеги підготували і культурну програму. Це була і  екскурсія по Новій Сулі, водна прогулянка по р.Одер, поїздка в м. Зелена Гура,  де випадково зустріли працівницю Почесного консульства України в Польщі пані Стефанію, котра люб’язно запросила нас до себе.

Група мала зустріч і зі старостою Новосульського повіту паном Йозефом Сушинським, між іншим вихідцем зі Самбірщини. Пан Йозеф спілкувався з нами українською, поцікавився програмою стажування та висловив слова підтримки в такий нелегкий для нашої країни час.

Ми дуже вдячні польським колегам за теплий прийом та сподіваємось на подальшу співпрацю з даним навчальним центром.

 

Зрем’як Н.Р.

Голова комісії розробки програмного забезпечення.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287907