Середа, 15 жовтня 2014, 10:36

«Пам‘ятати. Відродити. Зберегти».

Саме під такою назвою 7-9 жовтня 2014 року у Львові відбулась Всеукраїнська молодіжна акція за участю 150 осіб із всієї України з метою реалізації молодіжних ініціатив, а також довести широкому колу громадськості історичні події 100 річної давності на території свого регіону. Пройшовши відбірний конкурс, студенти нашого технікуму Тхорик Володимир та Дутко Юрій мали за честь не тільки прийняти участь, а й достойно презентувати історичку розвідку про події, які відбувались на території Самбірщини з 1914 по 2014 рік.  Великий інтерес до культурно- історичного минулого нашого регіону виник у представників Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси. На всі хвилюючі їх запитання відповідали ініціативна група Васютик Лілія, Ференц Тетяна, Кузьмяк Вікторія, Садовий Богдан, Лещишин Дмитро . Качмар Святослав, Мамай Владислав та Прендкевич Ірина. А вельми вдячні київляни подарували на згадку книгу свого міста.


Надзвичайно цікаво було прийняти участь в тренінгу Західноукраїнського Центру Коучингу та Розвитку Особистості, який проводився кваліфікованим тренером Іриною Плахтій. Тут себе проявили викладачі технікуму-Ладичук Марія Петрівна та Герговська Наталія Ярославівна. Саме вони представляли  та захищали позиції щодо збереження культурно-історичного надбання нації.

День екскурсій та практичних занять проходив під назвою «Реалії сучасності». Викладачі Державного університету безпеки життєдіяльності провели як теоретичні, так і інтерактивні заняття щодо надання першої медичної допомоги та евакуації потерпілих. А в Академії сухопутних військ ім.. П. Сагайдачного  студенти випробовували себе в навиках стрільби в навчальному тирі закладу.

Ніщо так не здружило учасників акції, як трудовий десант на Личаківському цвинтарі. Робота на визначених ділянках та покладання квітів на могили загиблих в операції АТО викликали  роздуми над майбутнім та ще більше закріпили бажання внести свою лепту в історію.

Про незабутні моменти участі в акції та в надію реалізації молодіжних проектів буде нагадувати спільне фото учасників.

Велику подяку складаємо Довганик Лесі Матвіївні, директору львівського обласного центру праці, за запрошення в участі в акції.

Враженнями поділились учасники акції: викладачі технікуму Герговська Н. Я., Ладичук М. П. та студенти Тхорик В., Дутко Ю. (24П), Садовий Б., Лещишин Дмитро, Качмар С. (25П), Васютик Л. (32Е), Кузьмяк В. та Ференц Т. (33Е).

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284682