Вівторок, 28 жовтня 2014, 09:27

 

23 жовтня 2014 року традиційно у місті Лева відбувся ХХIV Ярмарок кар’єри.

На запрошення Львівського обласного центру зайнятості та Національного університету “Львівська політехніка” у Дні професійного самовизначення взяло участь понад 60 підприємств-працедавців та представники вищої і середньої школи.

 

Студенти технікуму разом з керівником сприяння працевлаштуванню випускників Затварською М.С. та завідувачем навчально-виробничою практикою Буцою Ю.М. мали змогу ознайомитись з переліком вакантних посад підприємств і організацій, самостійно здійснити пошук вільних робочих місць за допомогою Всеукраїнської бази вакансій Львівського обласного центру зайнятості, вести діалог з представниками фірм і компаній попередньо узгодивши умови працевлаштування і безпосередньо передати своє резюме у руки роботодавцю (фірми “Фокстрот”, “Барвінок”, “Nestle”).

Цікавими були пропозиції вакантних посад київської компанії “Смарт Саппорт”.

Компанія “Ericpol” – як світовий виробник програмного забезпечення у галузі телекомунікацій крім запропонованих вакансій надала можливість нашим студентам виконати логічні завдання і отримати подарунки.

Для удосконалення своїх професійних навичок випускники технікуму отримали запрошення від комп’ютерної Академії “Шаг” на безкоштовний майстер-клас “Антихакер. Війни у локальних мережах” та можливість отримати додаткову ІТ-освіту паралельно з навчанням та роботою.

Львівська міська рада спільно  з Центром громадських ініціатив презентувала програму стажування “Перший кар’єрний крок”. Метою проекту є залучення  студентської молоді до навчання в органах місцевого самоврядування, самореалізації та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів.

Для студентів цінним було набуття першого досвіду пошуку роботи, можливість пройти тестування на профпридатність і проконсультуватись у спеціалістів з питань трудового законодавства та зайнятості, отримати поради як започаткувати власний  бізнес, зробити висновок щодо удосконалення своїх професійних навичок для досягнення кар’єрного успіху.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950454