Понеділок, 01 грудня 2014, 13:37

 

 

13 листопада 2014 р. в Самбірському технікумі економіки та інформатики було проведено педагогічні читання, присвячені Року Митрополита Андрея Шептицького в Україні. Завідувач навчально-методичного кабінету Пріць Уляна здійснила цікавий екскурс у життя Митрополита, ознайомила присутніх  з його місійною та політичною діяльністю. Було переглянуто кілька короткометражних фільмів про дороговкази Андрея Шептицького, а також здійснено фотомандрівку  сторінками його душпастирської діяльності.

 

 

 

Під час зустрічі відбулися цікаві і корисні дискусії на запропоновані уривки з послань та проповідей Митрополита., його статті «Як будувати рідну хату». Зацікавила присутніх і розвідка про стосунки А.Шептицького та І. Франка.

Педагогічні читання пройшли в дусі пізнання та глибоких роздумів над питаннями виховання молоді у непрості часи для України. Як дороговказ усі присутні змогли взяти у життя та в педагогічну скарбницю слова Митрополита:

«Браття мої милі! Коли любите свої діти і свій нарід, коли дбаєте о щастє і здоровлє, жийте морально, не убивайте самі себе, не убивайте своїх дітей, не марнуйте неморальністю основних, фізичних сил народних! Бійтеся гріха, бійтеся дочасної і вічної кари Божої, бійтеся тих страшних наслідків, які наносить неморальність на кождого зосібна, на родину, на цілий народ!»

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950465