П'ятниця, 13 березня 2015, 10:25

 

У нашу складну і динамічну епоху випускник вимушений час від часу шукати і змінювати своє місце роботи, а інколи навіть і свою кар’єру.

Важливо не тільки правильно визначитись з критеріями роботи особисто для себе – не менш важливо знайти таку роботу, яка б дала можливість професійно самореалізуватись.

Вперше 17 лютого 2015 року в ауд.311 нашого технікуму для студентів-випускників усіх спеціальностей відбулось тренінгове заняття “У пошуку роботи”.

 

 

Тренінг організовувався фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників технікуму – Затварською М.С.

Для підвищення ефективності тренінгової роботи та надання практичного спрямування були залучені представники: начальник відділу активної підтримки безробітних  Самбірського міськрайонного центру зайнятості – Кузьміч Т.С., спеціаліст-економіст І категорії Управління статистики у Самбірському районі – Капустенська Н.І.

Під час проведення тренінгу студенти мали змогу ознайомитись з сучасними підходами ефективного пошуку роботи (алгоритм пошуку роботи); вміти аналізувати ринок праці та джерела вільних вакансій; навчитись професійно складати своє резюме; опанувати всі нюанси проведення співбесіди з роботодавцем; вдосконалити навики впевненої поведінки при розмові з працедавцями.

Особлива увага приділялась спілкуванню з потенційними роботодавцями, які є випускниками нашого технікуму. Це дало змогу практично та психологічно підготувати майбутніх фахівців до процесу пошуку роботи та працевлаштування; формувати у студентів здатність долати невдачі на етапі пошуку роботи, розвивати навики самопрезентації як одного з ключових чинників конкурентоспроможності на ринку праці.

Тренінг був представлений презентаціями, відео-роликами та музичними композиціями.

Фахівець сприяння працевлаштуванню

випускників технікуму Затварська М.С.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287984