Понеділок, 16 березня 2015, 12:54

 

 

Під девізом «Хто володіє інформацією, той володіє світом!» проходила декада комісії «Розробки програмного забезпечення» в Самбірському технікумі економіки та інформатики. Протягом десяти днів було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів, з метою популяризації використання та поглибленого вивчення сучасних комп’ютерних технологій для навчання, професійної діяльності та у повсякденному житті.

 

 

Перший день декади розпочався з конкурсу презентацій серед студентів І-их курсів на тему «Визвольна боротьба українського народу в 21 ст.». Роботи, що брали участь в конкурсі були настільки цікавими , що члени журі, серед яких були і студенти, збирались декілька раз для визначення переможців. Перше місце виборола група 14П(викладач Сорока Т.М.), друге-група 14П(викладач Сушко А.В.), третє місце взяла група 12е(викладач Сич А.В.)

У вівторок проходив конкурс студенських газет під назвою «Перець програміста». До оформлення інформаційних газет були залучені студенти всіх курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». В даному конкурсі вони спробували себе в ролі журналістів, дизайнерів та редакторів. За результатами їх праці були визначені переможці(І місце-група 34П, ІІ-ге – 35П та 14П, ІІІ-тє місце зайняла газета групи 48П).

Крім того після занять для студентів випускних груп було проведено відкрите засідання гуртка на тему «Фахова і психологічна підготовка випускників спеціальності «Розробка програмного забезпечення» до майбутнього працевлаштування», на якому відбулась зустріч з випускником відділенням, а зараз працівником «Кредобанку» Задорожним Романом та проведено тестування студентів для перевірки психологічної готовності до  працевлаштування.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Середа була не менш цікавою і захоплюючою. В цей день змагались найкращі студенти. Було проведено дві олімпіади з програмування для студентів відділення «Розробка програмного забезпечення» та з інформатики для студентів других курсів економічних спеціальностей. Переможцями серед програмістів стали:

І місце – Кузьо Андрій(група44П)

ІІ місце – Петрага Яромир(група 44П)

ІІІ місце – Садовий Назар(група35П)

серед студентів економічних спеціальностей:

І-ше місце -20Е  Єрмохін Богдан

І-ше місце- 23К Гавриленко Юлія

ІІ-ге місце – 23К Сеньків Олеся

ІІІ-тє місце- 22Е – Дика Мар’яна.

Далі, у четвер, в технікум завітали гості – учні і вчителі шкіл Самбора та району, оскільки в цей день проводилась олімпіада серед школярів, в якій взяли участь і студенти перших курсів технікуму. А поки учні змагались, вчителі та викладачі оцінювали творчі роботи студентів, серед яких були і flesh-анімації, і створені сайти, ігри, тощо, студенти використали різне програмне забезпечення, різні мови програмування для створення своїх робіт.   Роботи були надзвичайно цікавими, тому визначити переможців було вкрай важко. Порадившись, журі так розприділило місця:

І-ше місце- Марадь Юрій, 44П («Електронний журнал»)

ІІ-ге місце – Кузьо Андрій 44П(мережа міні-блогів «I think»)

ІІІ-тє місце- Кархут Михайло 48П (cайт «Хакер)»

Працівників ІТ-фірми Nowa  запросили в заклад технікум в п’ятницю. Треба сказати, що вже практично рік як наш заклад співпрацює з даною фірмою, серед працівників є багато наших випускників, фахівці фірми вже місяць як проводять вузькоспеціалізовані курси в технікуму і готові щороку брати працевлаштовувати 30 випускників спеціальності «Розробка програмного забезпечення». На зустрічі обговорили подальшу співпрацю.

Фінальним акордом тижня став заключний захід «Студенти – програмісти - майбутнє», на якому переможці різних конкурсів та олімпіад були  нагороджені цінними подарунками, грамотами та сертифікатами. Були нагороджені і школярі, які брали участь в учнівській олімпіаді. Переможцями стали:

І-ше місце- Дохняк Богдан(Самбірська гімназія)

ІІ-ге місце – Мельнарович Марк (ПТУ-інтернат)

ІІІ-тє місце- Петрунів Олег (СТЕтІ)

Важко описати хвилювання студентів в очікуванні результатів та їхнє задоволення від того, що їх працю достойно оцінили.

На такій мажорній ноті закінчилась декада комісії «Розробки програмного забезпечення», сподіваємся вона залишить у пам’яті студентів та учнів приємні спогади та міцні знання. До зустрічі у наступному році!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289764