Понеділок, 16 березня 2015, 17:54

 

 

УСПІХ ПРИХОДИТЬ ДО ТОГО,

ХТО РОБИТЬ ТЕ, ЩО

НАЙБІЛЬШЕ ЛЮБИТЬ.


М.ФОРБС

 

Випускники технікуму – висококваліфіковані фахівці

Днями у нашому технікумі відбулась цікава і неординарна зустріч з директором ТзОВ “Чумак” Гарасьом І.Б. та студентами відділення “Комерційна діяльність”.

Як зазначив п.Ігор, випускники технікуму – висококваліфіковані фахівці, які удосконалюють свої знання та вміння у процесі праці. База знань, яку отримують студенти технікуму, дає можливість досягати кар’єрного росту, займати провідні посади і отримувати високу винагороду.

У ході зустрічі була узгоджена подальша співпраця Самбірського технікуму економіки та інформатики з фірмою ТзОВ “Чумак”: проходження виробничої практики студентами технікуму, стажування і майбутнє працевлаштування випускників.

Для самопізнання, вироблення лідерських навичок та  впевненості у собі для студентів технікуму підприємцем Гарасьом І.Б. у читальний зал було передано книги (Д.Карнегі “Як насолоджуватися своїм життям і отримати задоволення від роботи”, “Як завойовувати друзів  та впливати на людей”, Д.Максвелл “Розвинь лідера в собі”), журнали та газети.

Талант, харизма і професіоналізм п.Ігора забезпечили доступність і легкість сприйняття нової інформації усім слухачам в аудиторії.

 

Фахівець сприяння

працевлаштуванню випускників СТЕТІ

Затварська М.С.

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289469