Понеділок, 23 березня 2015, 17:58

 

 

18.03.2015 року у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету "Львівська політехніка" проводилась студентська конференція ВНЗ І- ІІ рівнів акредитації на тему "Підприємництво як економічна діяльність суб’єкта господарювання в умовах ринкової економіки"

Мета конференції

1. формування у студентів знань, навичок та світогляду з питань економіки та правління підприємством.

2. проведення заходів для підвищення конкурентоспроможності бізнесу та інвестиційної привабливості регіону

3. активізувати молодь до дії шляхом особистого розвитку та залучення до активної участі у соціально-економічному житті Львівщини

В роботі конференції прийняли участь студенти навчальних закладів Львівської області (м. Дрогобич, м. Червоноград, м. Золочів, м. Новояворівськ  та звичайно м. Львова)

Самбірського технікуму економіки та інформатики достойно представили студентки спеціальності "Економіка підприємства" Гурняк Марія та Прендкевич Ірина. Під керівництвом  викладача Ладичук М.П. студенти розробили бізнес-план туристичної фірми "Захоплюючі подорожі"

В роботі розкрито цікаві історичні місця як м. Самбора, так і прилеглих територій.  Студенти виконали значний обсяг роботи, розрахували вартість маршрутів, вказали позитивні моменти діяльності туристичної фірми " Захоплюючі подорожі"

Презентовані на конференції матеріали досліджень викликали неабияку зацікавленість учасників і організаторів. За результатами роботи конференції студентам вручено грамоти.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289553