Четвер, 23 квітня 2015, 09:28

 

4 березня 2015 року вся українська спільнота відзначала 200-річчя з дня народження українського композитора, диригента, священика о. Михайла Вербицького (1851 – 1870).

Його ім’я для українців стало символом відродження нації, а музика подолавши заборони, ось уже 150 років лине гордою піснею – гімном « Ще не вмерла Україна».

З цієї нагоди в читальному залі технікуму, бібліотекар Сидір Л.О. та студенти 21 С і 23 К  груп провели годину екскурс «Стежками нашої історії».

На захід були запрошені студенти 2-х курсів, куратори груп, методист технікуму Пріць У.І . вони здійснили віртуальну подорож яворівськими дорогами о. Михайла, де він тривалий час жив і працював. Бібліотекар Сидір Л.О.  розповіла цікаві факти з життя митця та представила виставку – композицію:  «У його імені слава України».

Ведучі Коцуровська  Богдана та Сеньків Олеся познайомили присутніх з історією перетворення патріотичної пісні «Ще не вмерла Україна»  в державний символ нашої країни. Вірші про гімн з піднесенням читали Гербут Христина та Левицька Марія.

Усю велич та неповторність музики М. Вербицького учасники заходу розкрили для себе переглядаючи відео - ролики  з виконанням «Заповіту»,  молитви «Отче наш» та українського гімну різними мовами світу, які продемонстрував інженер технікуму Самардак  А.І.

Родзинкою заходу став відео – ролик з виконанням гімну на карильйоні у дзвіниці Михайлівського Золотоверхого собору. Закінчився захід колективним виконанням Державного Гімну України.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248162