Четвер, 08 грудня 2011, 18:44

Уже доброю традицією у нашому технікумі є проведення літературного дійства «Театральний ярмарок», який організовує комісія мови та літератури під пильним оком головного режисера, Мельник О.М.

Театр у нашій державі завжди мав почесне місце серед різних видів мистецтва. Хоча він переживав гоніння та розчарування, проте ніколи не зникав з поля зору свого глядача. І сьогодні наша молодь нечасто може дозволити собі похід до театру, тому викладачі та студенти своїми силами стараються відродити сценічне життя і сприйняття світу крізь призму театральної гри.

За звання кращих акторів технікуму змагалися студенти першого курсу. Кожна група ставила інсценізований уривок з відомих творів українських драматургів. У цей список потрапили : «Кайдашева сім’я» І. Нечуя-Левицького – 11-с, «Лісова пісня» Лесі Українки – 12-е, «Сто тисяч» І.Карпенка-Карого – 13-е, «Мартин Боруля» І.Карпенка-Карого – 14-п, «За двома зайцями» М.Старицького – 15-п, «Грішниця» Лесі Українки – 16-к, «Украдене щастя» І.Франка – 17-з.
Переможцем конкурсу стала група 15-п за креативність у костюмах, перевтілювання у жіночі образи та неймовірне почуття гумору.

Переглянути фото дійства Ви можете тут.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287924