Четвер, 07 травня 2015, 16:35

 

 

 

В рамках декади студенти отримали вичерпну інформацію, щодо майбутньої професії.Професія «Економіст» - потрібна і важлива для людства і пов’язана з різними розрахунками й аналізом діяльності підприємства.

 

 

 

 

Кандидат економічних наук Бойчик І.Н. ТНЕУ розкрила необхідність впровадження інновацій в економіку та управління. Диспуд проводився досить пожвавлено, студенти працювали активно та задавали змістовні запитання.

 

 

Організатори виховного заходу «Літня школа - Україна» донесли інформацію щодо можливості проведення канікул в Польщі. Даний проект передбачає не лише відпочинкові заходи, екскурсійні поїздки по країнах ЄС, а й навчання англійської мови та економіки країн Європи. Що дасть змогу поглибити  отримані в технікумі знання.

 

23.04 були представлені презентації студентських робіт по діяльності промислових підприємств міста Самбора та розкрита інформація щодо можливості їх роботи. Заступник міського голови Дутко С.С. подякувала учасникам за активну участь в даній програмі та вручила грамоти.

На засіданні гуртка були розглянуті актуальні питання необхідності регулювання валютного курсу та вплив не стабільності валюти на можливість залучення іноземного інвестора в економіку України.

Особливо цікавим для студентів було інтелект-шоу «Кращий за професією». Свою майбутню професію та міцні знання демонстрували дві команди «220V» та «Бізнесмени» обидві команди достойно себе презентували і були нагороджені призами.

 

 

Уваги заслуговував захід «Великодні дзвони»,де активну участь взяли як викладачі економічних дисциплін так і студенти спеціальності «Економіка підприємства». Цікавим дійством була сценка «Великодній кошик» - де вміло виконували свої ролі малеча наших викладачів.

 

 

Всі заходи були проведені на належному рівні і принесли користь їх слухачам.

Дякую викладачам комісії економічних дисциплін та усім хто долучився до проведення декади комісії.

Особлива вдячність Бардину В.Б. за інформаційний супровід то фоторепортаж.

Голова циклової комісії економічних дисциплін Ладичук М.П.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287908