Четвер, 14 травня 2015, 12:22

 

 

Відповідно до програми навчального предмета «Захист Вітчизни», з метою закріплення знань та навичок з 29.04 до 30.04.2015 р. були проведені 2-х денні навчально-польові збори зі студентами першого курсу технікуму.

Хоча погода була дощовою, кожен студент-першокурсник під чітким керуванням військових-інструкторів пройшов навчання з підготовки користування вогнепальною зброєю, порядком заряджання і розряджання АК, точністю прицілювання, будовою і технічними характеристиками АК.

 

 

Після інструктажу були проведені стрільби з бойового автомата справжніми набоями по рухомих цілях, де студенти  мали можливість відчути запах пороху і звук пострілу. Командування військової частини саперів організувало польову кухню, де наших  хлопців пригощали  надзвичайно смачною солдатською кашею і запашним чаєм. Направду було дуже смачно і ніхто не зважав на дощ, холод і багнюку. На проведених заняттях юнаки закріпили знання вогневої, тактичної підготовки.

Такі збори допомагають формувати готовність  студентської молоді  до виконання конституційного обов'язку щодо захисту національних інтересів  та цілісності України.

Дівчата-першокурсниці пройшли практичні заняття на базі медичного коледжу, де їх навчали надавати першу долікарську допомогу з зупинки кровотеч із застосуванням перев’язувального матеріалу  та різних підручних засобів. Студенти навчалися робити непрямий масаж серця та бронхо-легеневу реанімацію у надзвичайних умовах. Окрім цього наші дівчата відвідали «Клініку дружню до молоді» на базі міської дитячої поліклініки, де отримали корисну інформацію від лікарів спеціалістів.

Ми готуємо наших патріотів -  майбутніх  захисників України!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284462