Четвер, 17 вересня 2015, 15:32

Урочисто і піднесено пройшов у технікумі цьогорічний День знань. Адже навчальний заклад відзначає 70-річчя свого заснування. На це ставився наголос на урочистій лінійці. 

Після внесення Державного прапора і виконання Державного гімну України ведучий Володимир Кульчицький назвав імена колишніх випускників технікуму, які загинули в зоні бойових дій. Це - доброволець батальйону «Айдар» Володимир Юричко, десантник 80-ї аеромобільної бригади Тарас Драбик та боєць Нацгвардії Іван Попіль. Їх і всіх загиблих за волю України вшанували хвилиною мовчання. А потім квіти студенти та викладачі понесли до пам’ятника Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні і до пам’ятних таблиць новітнім Героям.

Студенти-старшокурсники, вітаючи першокурсників, вручили їм символічний ключ Знань.

Директор технікуму Мирон Козловський відзначив, що навчальний заклад є один з найпрестижніших навчальних закладів у Самборі і один з найвідоміших в Україні. Тут навчалися студенти з усіх областей України. Був це і статистичний технікум, потім механізації обліку. Згодом - технікум інформатики і обчислювальної техніки. З 2000 року - технікум економіки та інформатики.


В даний час технікум має міцну матеріальну базу - сучасне обладнання в 32-ох кабінетах і лабораторіях. Створено усі належні умови для навчання і відпочинку студентів, а також занять спортом. При студентському гуртожитку працює медпункт, є бібліотека з читальним залом, їдальня на 120 місць.

Навчальний рівень підсилений співпрацею в ступеневому комплексі з Тернопільським економічним університетом та Львівським національним університетом імені Івана Франка. А також з «Львівською політехнікою». На чотирьох відділеннях технікум готує кваліфікованих спеціалістів, які працюють у у багатьох містах України.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248093