Понеділок, 12 жовтня 2015, 12:43


Студентами спеціальності «Розробка програмного забезпечення» було відвідано видовищну та унікальну для України подію - виставку технологій і новинок IT-індустрії Hi-Tech Expo, яка відбувалася  в рамках Lviv IТ Arena 2-3 жовтня.

Майданчик об'єднував компанії IT-сегменту, стартапи та інвесторів, розробників та бізнес, мейкерів та новаторів. Загалом подія була цікавою для людей будь-якого віку і будь-якого профілю. 

На виставці були представлені розробки як іноземних так і українських компаній. Під час виставки була змога побачити та порозмовляти із роботами (легендарний робот NAO), покерувати безпілотником, побачити на що спроможний  сучасний 3-D принтер і  змайструвати робота власноруч. 


Також була змога протестувати відеоокуляри віртуальної реальності і різні розумні девайси: рішення щодо IP-телефонії, СRM-продукти, хмарні сервіси, систем управління веб-проектами.

Екскурсія була цікавою та пізнавальною. Активний відпочинок додав позитивних емоцій. Організатор екскурсії викладач програмування Юзефович І.М. та студенти були задоволені поїздкою.

Впевнені, що подібні заходи повинні мати продовження. Вони важливі та необхідні для формування свідомості молодого покоління та руйнування необґрунтованих стереотипів. Фундамент було успішно закладено! Щиро віримо в світле майбутнє України!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287951