П'ятниця, 06 листопада 2015, 10:57

«Історія технікуму у світлинах» - саме під такою назвою 27 жовтня відбулося відкриття фотовиставки в фойє технікуму, присвяченою 70-річчю навчального закладу.


Захід  ініціювала комісія соціально-гуманітарних дисциплін. На заході були присутні студенти, викладачі, гості. Виставка нагадувала фото літопис, як і чим жив технікум з моменту відкриття до сьогодення. Цікаві презентації та спогади викладачів занурили  присутніх у минуле та сучасне. Родзинкою заходу були привітання з нагоди ювілею від студентів груп 24П, 25П, 21С, 23К, 22Е, 32Е.


Це були поетичні рядки написані власноруч та гарні побажання педагогічному колективу. Не обійшлося на святі і без подарунків. Кредитна спілка «Вигода», з якою співпрацює комісія, подарувала навчальному закладу пам’ятні календарі, а між студентами розіграла лотерею з призами. Кожна група представила святкову емблему, переможців не було, адже в нашому випадку перемогла Україна, саме такі слова хочеться чути найчастіше сьогодні. Наприкінці відкриття усі охочі змогли поспілкуватися із організаторами виставки та розпитати про особливості створення фотографій закладу. А від себе хочу подякувати працівникам читального залу за результативну співпрацю.

Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін  Герговська Н. Я.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280623