П'ятниця, 06 листопада 2015, 16:41

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек бібліотекарі технікуму Сидір Л.О. і Ляшук С.І. для своїх читачів провели «Тиждень бібліотеки». 

У світлиці технікуму була оформлена розгорнута книжково-пізнавальна  виставка «Цей мудрий світ - бібліотека». Відвідувачі також мали змогу познайомитися і з книгами – ювілярами 2015 року.

Увагу студентів привернула виставка-композиція «SMS від літературного героя», де герої  художніх творів І.Франка, Л.Українки, М.Старицького, О.Довженка, Ю.Яновського та інших письменників минулих століть «відправили» меседж  нашим сучасникам.

За допомогою фотовиставки «Архітектурні пам’ятники книзі» бібліотекарі показали, яке вагоме місце займає книга у світі та в житті кожної людини.

Моніторингові дослідження під назвою «Бібліотека – помічник у навчання» провели психолог Горішняк О.Б. та соціальний педагог Дудяк В.О.. За допомогою анкетування вони вивчали читацькі інтереси серед студентів перших курсів.


Змістовно пройшов в читальному залі бібліотечний урок «Бібліотека – мудрість всіх віків». Бібліотекар Ляшук С.І. з допомогою мультимедійних засобів і за участю студентів групи 33к Сеньків Олесі, Огар Романії та Коцуровської Богдани розповіли присутнім цікаві факти про книгу, здійснили віртуальну мандрівку бібліотеками світу та нашої країни. Цікавою виявилася конкурс-вікторина «Книга вчить, як на світі жить: усна народна творчість».

Тиждень бібліотеки в технікумі пройшов під девізом «Книга - наш постійний супутник». Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності – книги, з якої б’є невичерпне джерело мудрості. А дороговказом для вас нехай стануть слова  І.Я.Франка:

Книги морська глибина: 

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289539