Понеділок, 09 листопада 2015, 13:30

Днями в технікумі проходили урочисті заходи з нагоди 70-річчя заснування навчального закладу. Святкову лінійку традиційно відкрив заступник директора з виховної роботи Володимир Кульчицький. Після виконання державного гімну студенти поклали квіти до меморіальної дошки героїв АТО Володимира Юричка і Тараса Драбика. На лінійці були присутні духівники різних конфесій Самбора, які склали молитву за мирне та щасливе майбуття. Зі словами вітань до присутніх звернулися директор технікуму Мирон Козловський, заступник директора з навчальної роботи Марія Сарахман, голова профкому Людмила Дудко. Кращим студентам: відмінникам навчання та активним учасникам громадського життя технікуму були вручені похвальні грамоти. На завершення урочистої лінійки в небо здійнялись близько 500 жовто-блакитних кульок. 


Друга частина святкого дійства проходила в актовому залі технікуму. Ведучі Володимир Кульчицький та  Уляна Пріць перегорнули сторінки історії навчального закладу. Хвилиною мовчання вшанували тих викладачів, які вже на вічному спочинку, і героїв сьогодення, які вчились в технікумі та віддали своє життя за Україну. Директор технікуму Мирон Козловський відзначив високий рівень навчального процесу і кваліфікації випускників усіх часів, що свідчить про наполегливу і виснажливу, але благородну працю тих, хто створював технікум, формував його справжньою кузнею спеціалістів. І тих, хто нині продовжує з оптимізмом дивитися в майбутнє. Випускників технікуму, а їх більше 16000, цінують по всій Україні. На святкову зустріч приїхали випускники, які 30 років тому закінчили технікум. З трепетом душі і сльозами радості на очах вітали вони своїх колишніх викладачів,  особлива подяка Віктору Кузьменку, колишньому директору технікуму.


Щирі вітання-побажання викладацько-студентський колектив технікуму почув від науковців Тернопільського національного економічного університету та Львівського національного університету імені Івана Франка. Сердечно вітали колектив представники мед- і педколеджу та училища культури. Акордом святкового дійства був виступ багаторічного директора технікуму Віктора Кузьменка. Йому було що згадати… З гордістю сказав Віктор Кузьменко про викладача Юрія Гамара, якого обрано міським головою Самбора. На завершення директор технікуму Мирон Козловський нагородив  викладачів та працівників технікуму почесними грамотами.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287874