Середа, 02 грудня 2015, 11:01

З метою сприяння професійної адаптації студентів технікуму у трудову діяльність 10 листопада 2015 року відбулась зустріч з роботодавцем, директором ТзОВ “Чумак” – Гарасьом І.Б.

Участь у спілкуванні взяли студенти випускних груп всіх напрямків : “Економіка і підприємництво” та “Розробка програмного забезпечення”.

Як зазначив  п. Ігор, кожна людина мріє про успіх, престижну роботу, достаток. Саме ці мрії підштовхують нас до формування ідей та цілей, досягнення яких неможливо без знань. Адже знання – найцінніше багатство, яке необхідне для розкриття потенціалу людини.

Для вирішення питання зайнятості молодого покоління, так і добору кваліфікованого персоналу директор фірми “Чумак” запропонував студентам пройти виробничу практику, стажування з метою подальшого працевлаштування.

Другий етап зустрічі – виробнича нарада з адміністрацією технікуму, головами циклових випускних комісій. Обговорювалось ряд важливих питань щодо тісної співпраці технікуму з ТзОВ “Чумак” та забезпеченості професійними кадрами даного підприємства.


Приємно було почути від Ігора Богдановича, що випускники технікуму з 70-ти річною його історією  – висококваліфіковані фахівці, які удосконалюють свої знання та вміння у процесі праці. Завдяки своєму професіоналізму обіймають високі посади не тільки у ТзОВ “Чумак”, а й на багатьох інших підприємствах.

 База знань, яку отримують студенти Самбірського технікуму економіки та інформатики, дає можливість досягати кар’єрного росту, самореалізуватись і правильно збудувати своє майбутнє. Фахівець сприяння 

працевлаштуванню випускників СТЕТІ

Затварська М.С

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289735