Четвер, 03 грудня 2015, 15:41

1 грудня, до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, соціальний педагог Дудяк В.О. та психолог Горішняк О.Б. за підтримки заступника директора з виховної роботи Кульчицького В.Б. та бібліотекаря Ляшук С.І. провели акцію «Ми проти СНІДу». Головна мета акції — звернути увагу всього колективу та студентства на цю глобальну  проблему.

У фойє технікуму розмістили велику стінгазету «Тобі потрібно це знати», всім присутнім роздавали інформаційні  листівки на визначену тематику, на верхній одяг чіпляли червоні стрічки як символ солідарності й розуміння з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД та знаку пам’яті про померлих від СНІДу. 

Заступник директора з виховної роботи Кульчицький В.Б. проінформував та навів деякі статистичні дані про цю небезпечну хворобу, яка переросла у глобальну проблему людства. Наголосив на тих цифрах захворюваності та смертності від СНІДу,  які стосуються нашої країни.

Методист технікуму Пріць У.І.  наголосила про деякі небезпечні ситуації зараження ВІЛ-інфекцією та застерегла студентів бути обережними та не попадати в них.У читальному залі технікуму фельдшером Мицьо К.І.  студентам групи 12-е було прочитано лекцію інформаційного характеру «Чума 21 століття» . Після чого  всіх присутніх було поділено на дві команди. Соціальний педагог Дудяк В.О. та психолог Горішняк О.Б. визначали рівень знань студентів за ігровою методикою «Володар кілець», під час якої  студентам роздавались карти з різними тематичними питаннями. У такий спосіб кожен студент міг себе проявити індивідуально, але результат роботи залежав від усіх членів команди.

В цей день - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, організатори та учасники акції «Ми проти СНІДу» приєдналися до міжнародної ініціативи та виразили сподівання, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено!


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287935