Четвер, 03 грудня 2015, 16:30

З 25листопада по 10 грудня триває щорічна акція «16 днів проти насильства».  Психологом  Горішняк О.Б.  та соціальним  педагогом  Дудяк В.О. була організована зустріч  з працівниками соціальної служби для «Сім’Ї ,дітей та молоді» та студентами 24-п та 35-п груп на тему «Моє життя без насильства». Студентам був представлений відеоролик  за допомогою якого вони мали змогу побачити всі наслідки насильства, а також отримали інформацію, що робити і як діяти коли Ти зазнав насильства.  А також студенти взяли участь у  запропонованому  анонімному анкетуванні на тему «Моє життя без насильства».

Головна мета зустрічі- дати можливість студентам навчитися відстоювати свої права, гідність, навчитись захистити себе, відчути, що відчуває людина, яка зазнала насильства.

Ця тема актуальна, тому що серед молоді дуже часто виникають сутички на підставі застосування насильства над іншими.

Жорстоке поводження з дітьми і зневага над їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров’я, розвитку і соціалізації дитини,  нерідко й загроза її життю.


30 листопада  з закладі відбувся флешмоб  за участі соціального педагога Дудяк В.О.,психолога Горішняк О.Б., заступника директора з виховної робити Кильчицького В.Б. та студентів на тему «Ми проти насильства»,  за допомогою якого ми показали своє негативне ставлення  та виразили протест цьому негативному явищу.

  Тему насильства доцільно вважати однією з найважливіших проблем сьогодення, тому важливим є про це говорити а не мовчати!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289500