Понеділок, 28 грудня 2015, 11:59

 У особлива увага в технікумі приділяється практичній підготовці студентів, що сприяє формуванню кваліфікованого фахівця в умовах сучасного ринку праці. Студенти кожної спеціальності проходять різні види навчальних практик, форма і тривалість яких  визначені  у відповідності до освітньо-кваліфікаційного рівня спеціальності у навчальному плані.

       На кожному етапі проведення практики передбачено рекомендації щодо видів та форм перевірки рівня знань, навичок, яких студенти мають досягти. Всі ці вимоги об’єднані в наскрізній програмі, яка є конкретною за змістом і дає повну уяву про цілісну систему практичної підготовки фахівця протягом всього терміну навчання.

      Метою практичної підготовки є:

поглиблення теоретичних знань;

формування у майбутніх фахівців умінь та навичок практичної діяльності;

набуття та розвиток професійних вмінь і навичок  для прийняття самостійних рішень  та вирішення проблемних ситуацій  в реальних  виробничих умовах;

формування творчого дослідницького підходу до практичної  підготовки;


        Заключним  і надзвичайно важливим етапом навчального процесу є виробнича практика. Технікум має налагоджені тісні партнерські зв’язки з виробничими підприємствами і організаціями нашого регіону. Основні з них: ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод «Омега», ТдВ «Самбірська швейна фабрика», ТзОВ «Самбірська птахофабрика», ТзОВ «Браш»,ТзОВ «Самбірський ГРОД», Приватна фірма «Білаки» і інші.   В технікумі створено каталог баз практики. Кожен студент може самостійно собі обрати відповідну базу практики.

           З метою наближення випускників до майбутньої спеціальності в технікумі проводяться зустрічі з роботодавцями та фахівцями різних фінансових структур міста і району, конференції, диспути, екскурсії та практичні заняття безпосередньо на підприємстві.

           Днями студенти третього курсу спеціальності «Економіка підприємства» відвідали ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод  «Омега»». На підприємстві було проведено практичне заняття з курсу «Управління витратами».  Студенти ознайомилися з основними виробничими підрозділами підприємства, з технологією виготовлення продукції, основними центрами витрат, методикою їх обліку, розглянули всю документацію необхідну для ведення цього обліку.

           Головний економіст підприємства Рогач Є.М. конкретизувала методику калькулювання продукції. Вказала на необхідність вивчення різних методик калькулювання , наголосила, що у практиці господарювання  ПрАТ «Омега» використовується нормативний і позамовний методи , які студенти уже вивчили під час навчальних занять. 

           З особливим зацікавленням слухали студенти  голову правління  підприємства Мошуманського П.М. Керівник окреслив стратегічні напрямки розвитку підприємства. З гордістю розповів Петро Михайлович про досягнення підприємства,проаналізував економічні показники та закликав студентів здобувати ґрунтовні знання з економічних дисциплін, з іноземної мови , з комп’ютерної техніки.

         Заняття  наблизило студентів до майбутньої професії.

Юрій Буца 

завідувач навчально-виробничої практики

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289433