Понеділок, 28 грудня 2015, 15:54

              Завідувач лабораторії інформаційних і комунікаційних технологій Буца О.В. зініціювала проведення  на базі лабораторії диспуту на тему : «Собівартість продукції і калькулювання  в умовах сучасного виробництва». Учасниками заходу стали студенти випускних груп спеціальностей «Економіка підприємства» і «Комерційна діяльність» . Студенти підготували змістовні доповіді, що розкрили роль і значення калькулювання в системі управління, сучасний стан калькулювання,  провели порівняння окремих методик калькулювання,  вказали їх особливості в сучасних умовах господарювання. Студентка групи 30-е Колесницька Марта змістовно представила своєчасну систему виробництва і управління вартістю, започатковану японськими підприємцями, яка одержала розвиток у фірмі «Тойота», що перетворила її в свою офіційну систему управління та успішно використовує на даний час.


             Виступи студентів супроводжувалися презентаційними матеріалами. Такий підхід дозволяє  розвивати у  студентів уміння в майбутньому працювати з клієнтами , організовувати презентації ,  розвивати навички усного спілкування,  що є одними з основних вимог роботодавців до нинішніх випускників. 


              Захід мав чітко виражений практичний характер. В роботі прийняли участь фахівці виробничих підприємств міста Самбора, зокрема: головний економіст ДП «Самбірський лісгосп» Юзефович Оксана Володимирівна та головний економіст ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод «Омега»»  Рогач Євгенія Миронівна. Економісти-практики чітко і докладно  прояснили методику калькулювання, яка використовується на їхніх підприємствах, запропонували студентам ознайомитися з робочою документацією.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248101