Середа, 06 квітня 2016, 11:47

«Чуттєвий світ емоцій педагога» 

«Ні слова, ні думки ні навіть вчинки наші не виражають

так яскраво нас самих і наше ставлення до світу, як

наші почуття».

К.Д. Ушинський


Початок третього тисячоліття-час становлення інформаційного суспільства, яке докорінно змінює характер праці і життя людей. Вони стають інтелектуальнішими,з орієнтацією на швидке ухвалення рішень. Такі зміни спонукають систему освіти до координації. Звідси стає дедалі актуальнішим завдання освітянської галузі  забезпеченість суспільства педагогами, які володіють системними знаннями на рівні професійних вимог,які мобільні та варіативні в розв’язанні нових педагогічних і соціально значущих завдань, внутрішньо мотивовані до професійного й особистісного саморозвитку.

Саме тому 10 лютого в технікум  економіки та інформатики був запрошений практичний психолог, член Української спілки психотерапевтів Анатолій Білінський який разом з практичним психологом технікуму Оксаною Горішняк та соціальним педагогом Валентиною Дудяк провів тренінгове заняття з молодими педагогами на тему: «Мої думки, мої відчуття»…

Значна  увага всіх присутніх звернулась на те, що заняття було підготовлено та проведено у вигляді Workshop, дослівний переклад терміну-«робоча майстерня».

Тренінг та тренінговий простір організовувався  за принципом рівноправності. Всі учасники, зокрема й ведучий сидять у колі. Коло передбачає рівну позицію учасників і тренера. Дане розташування сприяє зближенню учасників групи.


Під час заняття тренером були запропоновані вправи які дали можливість учасникам співставити почуття й думки, адже вони завжди мають бути в гармонії та балансі.

Тренінг дозволив педагогам усвідомити зміст своїх думок, асоціювати їх з своїми вчинками, поведінкою та можливостями.

Практичний психолог Анатолій Білінський поділився досвідом та сукупністю знань, умінь та навичок, проаналізував особистісні відчуття учасників тренінгу з відповідною корекцією.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284269