Середа, 06 квітня 2016, 13:07

В період з 15.02 по 23.02.2016р. в технікумі проходила декада комісії розробки програмного забезпечення. 

Програма декади, пройшла цікаво, була насичена різноманітними конкурсами, олімпіадами, презентаціями студентських газет, індивідуальних студентських проектів та ін.

Декади розпочалася з відкритого захисту навчальної практики.

Захист відбувся на високому рівні, з використанням мультимедійних засобів. 


Участь у декаді приймали  представники Самбірського міськрайонного центру які 

поінформувализайнятості, випускників технікуму про майбутнє працевлаштування та направили студентів на вірний шлях пошуку роботи. 

В цей же день після занять був проведений огляд індивідуальних проектів:  серед них були web-сайти, флеш-анімації, відео – роботи, різноманітні програмні додатки та інші. Роботи були виконані на професійному рівні, тому визначити переможців було вкрай важко. 


 Кращими були визнані:

Юзьків Роман студент групи 45п – І місце

Матлак Ігор студент групи 44п – ІІ місце

Кіт Олесь студент групи 44п –ІІІ місце


Не менш насиченою і цікавою була програма наступного дня. Проведено дві олімпіади з програмування для студентів відділення «Розробка програмного забезпечення» та з інформатики для студентів економічних спеціальностей, де перемогу здобували найкращі студенту технікуму:

Олімпіада з програмування:

Баранова Світлана студентка групи 25п – І місце

Бандрівський Олег студент групи 44п – ІІ місце

Петрунів Олег студент групи 24п – ІІІ місце

Олімпіада з інформатики:

Мельнарович Марк студент групи 23к – І місце

Кочерган Василь студент групи 23к – ІІ місце

Малейчик Юліан студент групи 22е – ІІІ місце


Для участі у декаді циклової комісії «розробка програмного забезпечення», були запрошені учні шкіл Самбора, для яких була організована олімпіада з інформатики. 

Відкрив олімпіаду вітальним словом голова циклової комісії розробки програмного забезпечення Юзефович І.М., який побажав усім добрих результатів, упевненості у своїх знаннях та максимального розкриття талантів.

За результатами олімпіади з інформатики серед школярів і перших курсів технікуму, призові місця здобули:

Семрак Віталій студент групи 15п – І місце

Таценяк Петро студент групи 14п – ІІ місце

Браток Тетяна учениця спеціалізованої школи №8 – ІІІ місце


Було організовано конкурс студентських газет під назвою «Перець програміста». До оформлення інформаційних газет були залучені студенти всіх курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Де вони спробували себе в ролі журналістів, дизайнерів та редакторів. 

Понеділок розпочався з конкурсу презентацій серед студентів І-их курсів на тему «Моє відділення». Роботи, що брали участь в конкурсі були цікавими та змістовними.


Кращими були визнані такі навчальні групи:

І місце – група 14п

ІІ місце – група 15п

ІІІ місце – група 12у

Фінальним акордом декади став заключний захід «Думка програміста!!!», на якому переможці різних конкурсів та олімпіад були нагороджені грамотами та подарунками. 


Дякуємо всім членам комісії «Розробки програмного забезпечення» та студентам, учням шкіл, які брали участь у проведенні декади.

Голова циклової комісії                                                                                                                                                             І.М. Юзефович

розробки програмного забезпечення


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 803
Зміст : 466
Переглянути хіти змісту : 439877