Середа, 20 квітня 2016, 11:35

В рамках угоди про співпрацю між містами Самбір (Україна) та Нова Суль (Польща) було ініційовано підписання договору про співпрацю між центром професійної і безперервної освіти «Електрик» та технікумом економіки та інформатики щодо обміну молодіжними групами в рамках Європейської інтеграції професійної освіти та виробничої практики.

Вже вдруге студенти СТЕтІ  мали можливість проходити виробничу практику на підприємстві м.Нова Суль. Цього разу студенти мали можливість ознайомитися з діяльністю виробничих підприємств, зокрема фірми «GEDIA» (інвестор Німеччина). На практику були направлені майбутні економісти (спеціальність «Економіка підприємства»). Під час практики основними питаннями були:

1. Ознайомлення з роботою офісного обладнання (подрібнювачі, копіювальні апарати, сканери).

2. Ознайомлення з документами типу «замовлення» і «угоди».

3. Знищення документів, яких вже пройшов термін зберігання.

4. Впорядкування оригіналів рахунків-фактур клієнтів, що надійшли:

Сортування по нумерації клієнта;

Закріплення оригіналів до раніше розміщених документів.

5. Ознайомлення з системою SAP.

6. Друкування рахунків-фактур з системи SAP.

7. Друкування і архівування електронних рахунків-фактур.


Молодь була здивована організацією виробничого процесу. Уся робота механізована, автоматизована. Окремі ділянки роботи виконують безпосередньо машинами (роботами). 

 

По закінченні виробничої практики польською стороною було надано сертифікати усім учасникам про набуті знання, які стануть складовою доповнення у формуванні спеціаліста з економіки.


Крім того було цікаве ознайомлення з самим навчальним закладом «Електрик», а саме з  навчальними аудиторіями, та  аудиторіями, які передбачені для проведення навчальної практики,  які є комп’ютеризовані  та обладнані необхідним  устаткуванням для навчальної практики.


Також молодь мала можливість провести культурну програму,відвідали м. Зелена Гура, а саме: Пальмову оранжерею, Природничий центр, Планетарій (Венери), науковий центр Кеплера.

Голова циклової комісії 

«економічних дисциплін»

Ладичук М. П.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280578