Середа, 07 березня 2012, 19:10

З 27.02.2012 року триває традиційна щорічна декада фахових дисциплін спеціальності «Економіка підприємства». З цієї нагоди студентами та викладачами даної спеціальності проведено цілий ряд цікавих заходів.

Студенти всіх академічних груп денного відділення взяли активну участь у конкурсі на кращу  газету економічної тематики. Переможцем стала група 12-е (куратор групи Ладичук М.П.) газета якої була найзмістовнішою, цікавою та виділялась оформленням.

28.02.2012 року  проведено зустріч з представниками економічних структур м.Самбора. Під час зустрічі студенти отримали вичерпну інформацію про особливості роботи підприємств та організації. Зацікавила студентів розповідь випускниці технікумі, а в даний час спеціаліста І-шої категорії відділу доходів фінансового управління Самбірської міської ради Петришин Н.В. Вона детально розповіла про особливості формування доходної частини бюджету нашого міста, наголосила на великому значені знань з фахових дисциплін, які мають можливість отримати студенти технікуму.


Детально розповів про порядок обробки бухгалтерської звітності з використання пакету прикладних програм «1С – Бухгалтерія», випускник технікуму, бухгалтер ПП «Ромашка» Крутій Р.М.

Використовуючи мультимедійні засоби, він продемонстрував порядок заповнення податкової декларації з ПДВ та інших документів податкової звітності. Зазначив,  що без ґрунтовного вивчення інформатики, бухгалтерського обліку, економіки, фінансів неможливо ефективно працювати сучасним бухгалтером.

Поділилась своїм досвідом в пошуках місця праці колишня студентка технікуму, в даний час діловод Бабинської сільської ради Пікуш О.В.

Цікаве, змістовне заняття  з курсу «Бухгалтерський облік» провела викладач Шлапак Н.В. В ході практичної роботи студенти складали проводки по відображенню господарських операцій на рахунках бухгалтерського обліку. Викладач ефективно використала відведений на заняття час, студенти максимально засвоїли методику відображення операцій методом  подвійного запису.

Проведено презентацію гурткової роботи, що  функціонують при кабінетах фахових дисциплін: «Економіки підприємства та курсового проектування», «Планування та організація діяльності підприємства», «Економічного аналізу та фінансів». Гуртківці презентували кращі роботи пошукового та дослідницького характеру: Павлик Оксана та Дутко Олена студентки групи 33-е на тему «Особливості господарської роботи ТзОВ «Самбірська ГРОД», Маційовська Ірина студентка групи 24-е «Таємниці доброї слави» (про основні підходи, що використовуються в управлінні підприємством на засадах менеджменту, безконфліктним керівництвом), Шпак Тетяна студентка групи 23-е «Дослідження виробничого процесу на ТзОВ Молокозавод «Самбірський», Ребот Марія студентка групи 39-е «Характеристика виробничо-господарської діяльності ЗАТ «Самбірська швейна фабрика», Мидлак Роман та Пенцак Сергій студенти групи 24-е презентація екскурсії на ВАТ «Приладобудівний завод «Омега».

 

За результатами декади було відзначено переможців конкурсу на кращу стінну газету, за кращу презентацію гурткової роботи, які нагороджені грамотами. Це студенти: Шпак Тетяна  група 23-е, Павлик Оксана і Дутко Олена  група 33-е, Маційовська Ірина група 24-е, Гарасим'як Жанна група 12е.

 

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950782