Середа, 28 березня 2012, 09:17

 

У заходах декади спеціальності 5.03050601 «Прикладна статистика» 20 березня ц.р. проходив відкритий захист курсових робіт з предмета «Економічна статистика». Особливістю захисту було використання мультимедійних засобів та науково-дослідницькі характер тематики курсових робіт. Однією з тем була « Статистико-економічне дослідження системи освіти у місті Самборі» (керівник-викладач методист Кузьменко В.Я). Студенти групи 30-С Миськевич Людмила та Кам’янська Уляна представила ряд аналітичних таблиць, розрахунків та графіків, шо характеризують рівень та стан освіти в місті.

Доброю традицією став обмін досвідом викладачів циклової комісії статистики бухгалтерського обліку технікуму із

старшими колегами Львівського національного університету ім. Івана Франка, зокрема з професором, завідувачем кафедри статистики і обліку Матковським Семеном Олексійовичем.

21 Березня ц.р. відбувалось зустріч-бесіда студентів третього курсу спеціальності «Прикладна статистика» з відомим професором. Відбувся цікавий діалог; студентами було поставлено ряд запитань, що стосується продовження навчання у вищому навчальному закладі в межах ступеневого комплексу.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289574