П'ятниця, 16 вересня 2016, 11:22


Для усіх нас Самбір - це місто зі старовинною архітектурою, затишними вуличками, величними храмами і пам`ятниками, прекрасними самобутніми людьми.

Цьогоріч на календарі древнього Самбора – своєрідна віха.  Нещодавно наше рідне місто відмітило 775 років від дня його заснування.

З нагоди ювілею рідного міста у фойє технікуму економіки та інформатики бібліотекарі Сидір Л.О. та Ляшук С.І. підготували та оформили фотовиставку «Княжому місту – 775». Всі бажаючі мали змогу за допомогою світлин перенестися на кілька століть назад, побачити древнє місто та місто молоде.

Ідучи маленькими вуличками, ми забуваєм про час, нас  приваблює спокій і затишок. Тут можна відпочити від шуму, прислухатись до співу птахів, поринути до витоків історії, задуматись над тим,

 Що тут був колись зелений бір,

 Тепер на місті тім Самбір, 

 Де б не було краще мені,

 Лиш в Самборі, лиш в Самборі. 

Ми тут живемо, ми знаємо і пам’ятаємо усе. Але інколи протягом усього життя не помічаєм жодних змін у своєму маленькому світі. Саме таким, маленьким, але завжди привітним можна побачити Самбір. Саме він є нашим маленьким, рідним містом, де завжди чути запах печеного хліба, де на полиці лежать наші перші казки, а двері шепочуть: “Повернися сюди”.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1280622