Вівторок, 04 жовтня 2016, 18:02

19 та 26 вересня психологом Горішняк О.Б та соціальним педагогом Дудяк В.О. разом з студентами 11е та 12е груп проводилось виховне заняття з елементами тренінгу та рольової гри.

      Підлітковий вік – пора бурхливих змін, перехід від дитинства до дорослості. Ця пора складна  ще й тому, що підліток вже не дитина, але ще й не дорослий, можна сказати, що частина в ньому – ще дитяча, а частина – доросла.

      Усі підлітки відчувають труднощі під час адаптації до нових умов навчання і виховання, це пов’язано з абсолютно новим життям у навчальному закладі. Вони напружені фізично – новий режим ламає старі стереотипи.

       Саме тому з студентами доцільно проводити заняття у формі гри. Гра – це не тільки задоволення і радість для підлітка, що вже саме по собі важливо. За допомогою гри можна розвинути у людини різні якості: від сили і  спритності до креативності та комунікабельності.

       

 У грі реалізуються важливі життєві потреби в пізнанні, людина отримує нові навички та уміння, а також розкриває потенційні можливості.

Головною метою тренінгу  було: дати можливість студентам розвивати комунікативні навички, відпрацювати навички встановлення контакту в різних ситуаціях та оволодіти навичками ефективного слухання.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950421