Понеділок, 24 жовтня 2016, 11:31


Недостатньо лише отримати знання,

треба знайти їм застосування.

                                                            І.Гете.


Педагогічна творчість, педагогічний пошук – ось вимога сьогодення. Викладач має навчати студентів цікаво й красиво, не забуваючи про принципи науковості, системності, фундаментальності, взаємозв’язку навчання і виховання.

Це під силу тим викладачам, котрі володіють високим професіоналізмом, інтелігентністю, комунікабельністю. Саме ці риси характерні для викладачів спеціальних дисциплін Самбірського технікуму економіки та інформатики.Досягаючи високої якості навчання можна за допомогою інтерактивних форм і методів та інформаційних технологій, які успішно використовують наші викладачі. Практикуємо проведення уроків-диспутів, уроків-досліджень, уроків-олімпіад, уроків на виробництві. 

Географія підприємств, що є базою для проведення занять на виробництві постійно розширюється.

Нещодавно було проведено практичне заняття на підприємстві «Компанія ВЕЕМ металавтопром» (м.Львів) (викладачі Ладичук Марія, Дутко Людмила). Дане підприємство спеціалізується на виробництві сидінь для всіх видів транспорту. Підприємство працює за новими технологіями, використовує сучасні матеріали, зокрема здійснює вакуумне формування пластмасових виробів, виготовляє вироби з інтегрального та формованого еластичного пінополіуритану. Студенти ознайомились з технологічним процесом, поспілкувалися з фінансовим директором компанії.

Змістовним, цікавим було заняття студентів на дочірньому підприємстві «Компанії ВЕЕМ металавтопром» ТзОВ «Браш» (с.Ралівка) (викладачі Ладичук Марія, Вишатицька Ольга). 

Керівник підприємства п.Богдан Шевців просто, доступно розповів студентам про окремі аспекти економічної діяльності даного підприємства. Акцент було зроблено на проблему ціноутворення, конкурентоспроможності продукції. Студенти отримали можливість побачити, як їх знання треба застосовувати на практиці.

Крім занять на виробництві дані підприємства будемо використовувати як базу проходження виробничої практики, як  інформаційну базу для виконання курсових проектів (робіт), гурткової роботи.

Розглядаємо ці підприємства і в плані потенційного роботодавця.Завідувач навчально-методичною лабораторією                                                                               Ольга Вишатицька

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950429