П'ятниця, 28 жовтня 2016, 10:39


Головним завданням високопрофесійного педагогічного колективу Самбірського технікуму економіки та інформатики є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, здатних працювати в умовах ринкової економіки. Колектив відділення «Економіка та підприємництво» постійно перебуває у творчому пошуку, направленому на вдосконалення навчально-виховного процесу.

Особливістю підготовки фахівців у технікумі є їх практична спрямованість та перспективи майбутнього працевлаштування.

20 жовтня 2016 року викладачами  фахових дисциплін Шлапак Н.В. та Андраш С.В., було проведено інтегровані заняття на виробництві компанії «Чумак» для студентів спеціальностей «Комерційна діяльність» та  «Економіка підприємства». Під час зустрічі  фахівцем сприяння працевлаштуванню випускників технікуму Затварською М.С. обговорювались перспективи працевлаштування випускників сьогодення та можливість молодих найбільш наполегливих студентів реалізувати себе у даній компанії.


  ТзОВ  “Чумак” є одним з провідних виробників меблів преміум-класу на замовлення. Також їм належить мережа декількох десятків продуктових магазинів у Львівській області. Компанія в даний час налічує понад 60 торгових магазинів , з них 11 у місті Самборі. Чисельність працюючих - 300 осіб. 

Студентів і викладачів зустрічали у конференц-залі управління.  Ігор Богданович Гарась – співвласник компанії «Чумак»  розповів студентам історію створення підприємства, про  структурні підрозділи, технічне оснащення виробництва,  умови праці, ринки збуту готової продукції.

Ігор Богданович  провів екскурсію структурними   підрозділами компанії: конструкторський відділ, лакувальний цех, цех машинної обробки, склад готової продукції, лісосушилка. Студенти ознайомилися з виробництвом та підготовкою до реалізації меблевих виробів.

Однією із суттєвих вимог до сьогоднішніх здобувачів вищої освіти та майбутніх фахівців  є вміння кваліфіковано застосовувати комп’ютерну техніку для вирішення завдань, що виникають під час навчання та на виробництві.

У значній мірі це завдання вирішується при вивченні дисциплін комп’ютерного циклу підготовки студентів.

В бухгалтерії компанії  студенти мали можливість  поєднати теоретичне вивчення форм бухгалтерської звітності із формуванням її з використанням спеціального програмного забезпечення «1С:Підприємство» та « 1С Торгівля»

ТзОВ “Чумак” працює в тісному партнерстві зі своїми клієнтами, проводить маркетингові дослідження, щоб спільно визначити найбільш оптимальні рішення щодо  збуту свого товару.


Попит на випускників спеціальності постійно зростає. Щорічно покращуються умови, які роботодавець пропонує молодим спеціалістам. З них переважна більшість обіймає престижні посади фінансового директора (Лильо У. – “Статистика”), заступника фінансового директора (Яцина І. – “Комерційна діяльність”), завідувача відділу (Кучабська О.І. “Комерційна діяльність”),  бухгалтера (Майко О.- “Комерційна діяльність”), програміста числового програмного устаткування (Матвіїв Р. – “Комерційна діяльність”), фрезерувальника-оператора верстатів з програмним забезпеченням (Кравець Р. – “Комерційна діяльність”),  товарознавця (Катирка П.  “Комерційна діяльність”), аналітика (Волошин М.- “Економіка підприємства”). 

Випускники технікуму – працівники ТзОВ “Чумак” ще раз  підтверджують і доводять, що знання, які отримали в Самбірському технікумі економіки та інформатики дали їм можливість набувати професійного досвіду у  здійсненні економічної діяльності, а постійне навчання та праця – це одна з найважливіших основ на шляху становлення висококваліфікованого спеціаліста з перспективою працевлаштування.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248161