Середа, 02 листопада 2016, 13:14

З 14 до 16 жовтня на мальовничих схилах Карпат на відпочинковій базі поблизу села Татрів Івано-Франківської області в рамках проекту «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку» відбулась зустріч тих, кому небайдужі екологічні проблеми Прикарпаття.

Серед команд, які виграли гранди і запроваджують у своїх містах різноманітні проекти, була команда з нашого міста. На цьому етапі проекту її представляли студенти технікуму економіки та інформатики Дутко Юрій(група 44П), 

Івасик Мар та(група 32Е) та викладач технікуму Дутко Людмила Петрівна.

Протягом трьох днів п’ять команд з Самбора, Львова, Славська та Івано-

Франківська знайомилися між собою, представляли свої проекти, обговорювали ідеї, розширювали знання з маркетингу, фандрайзингу (як і де залучати ресурси на проект), проектного менеджменту.

Заняття проводили досвідчені тренери: Юлія  Кнюпа(місто Черкаси),Інна Індутна(організація УМКА), громадський активіст Іванка Гаврилко, яка розповідала про співпрацю з органами влади та Сергій Меткій, який знайомив учасників семінару з основами проектного менеджменту та його застосуванням до конкретних проектів.

Попереду ще багато роботи. Експертна група планує приїхати в Самбір на Дні сталої енергії, а заключний етап – підведення підсумків проекту – відбудеться в місті Ірпіні цього року.Дудко Людмила Петрівна

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248125