Понеділок, 21 листопада 2016, 12:35

Цікава тема  обговорювалась на розширеному засіданні  гуртка інформаційних систем і комп’ютерної бухгалтерії в Самбірському технікумі економіки та інформатики 15 листопада 2016р. 

Керівник гуртка Нечипорук О.М наголосила про актуальність вибраної студентами теми. 

На засідання були запрошенні студенти третього курсу  відділення «Розробка програмного забезпечення» гуртка програмної інженерії. 

Людина переконується що електрона машина може багато що робити не тільки швидше, але й краще за неї. Вже сьогодні нікого не дивує, що частину інтелектуального навантаження беруть на себе комп’ютери. Більше того шукають способи створення «Штучного інтелекту», комп’ютера, котрий візьме на себе не тільки однотипні, багаторазово повторювані операції, але і сам може навчатися. Це відкриє перед людством нові обрії розвитку. Саме проблема «Заміни людського інтелекту – штучним, заміни людської діяльності – діяльністю роботів », постає з небаченою досі гостротою , виявляючи при цьому нові грані, що потребують вивчення та пошуку шляхів її розв’язання.


Про основні напрямки моделювання штучного інтелекту розповідали студенти групи 45П Кіт Іван та Садовий Богдан.

Про серйозний напрямок систем штучного інтелекту – робототехніку розповіли члени гуртка, студенти групи 44П Мамай Владислав та Качмар Олег. 


Системи штучного інтелекту використовуються в інтернеті, медичних системах, для повної автоматизації процесів виробництва, при розробці природномовних інтерфейсів. Ще один з напрямків застосування  штучного інтелекту – розробка ігор, розважальних програм  і систем штучного спілкування з людиною. Ці питання розкрили  гуртківці Хомик Каріна, Марканич Оксана, Семчук Юрій та Андрій Шиян. 


Припін В.В., завідуючий відділенням «Розробка програмного забезпечення» висловив свою думку щодо засідання гуртка і сказав такі слова:

«На даний час у нашому звичайному житті знаходяться різні електронні помічники і навіть цілі системи, які контролюють різні процеси на виробництві, в управлінні і навіть нашому буденному житті, тому необхідно бути висококваліфікованим  спеціалістом в галузі програмування та новітніх інформаційних технологій».


Dim lights Embed Embed this video on your site

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1284232