Вівторок, 22 листопада 2016, 11:52


ІV Міжнародна виставка “Осінній салон “Вища освіта - 2016”

Мати вищу освіту завжди престижно, а особливо європейську. Це піднімає власний статус, допомагає знаходити вихід з будь-якої ситуації, навчає компетентності, надає більше шансів знайти гарну роботу з достойною зарплатнею, здійснити важливий крок до успішного професійного життя.

З ініціативи Міжнародного освітнього центру, за підтримки Львівської торгово-Промислової палати 11-12 листопада 2016 року у Львівському палаці мистецтв відбулась  ІV Міжнародна виставка “Осінній салон “Вища освіта - 2016 ”. 

З привітальним словом до відвідувачів звернулись директор Міжнародного освітнього центру - Галина Бохонко, віце-президент Львівської торгово-промислової палати -  Володимир Коруд, заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА - Ігор Гайдук.


Учасниками заходу стали студенти-випускники технікуму усіх напрямів підготовки, які мали змогу оцінити презентаційну діяльність близько 20 українських та закордонних вищих навчальних закладів: Вища школа економіки та інформатики в Кракові, Вища школа права і адміністрації, Вища школа фінансів та управління в Варшаві, Лодзький університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської, Ягеллонський університет у Кракові. 


Професійний діалог студентів   з  представниками вітчизняних та зарубіжних Вузів дав змогу отримати інформацію про: переваги та можливості навчання закордоном; розширення доступу до здобутків сучасної європейської освіти, а також отримати шанс для реалізації свого  потенціалу, який необхідний  для досягнення кар’єрних висот, знайти впевненість у своїх силах і знаннях та бути справжнім лідером на ринку праці.


Фахівець сприяння працевлаштуванню

                                             випускників технікуму 

                                         Марія Затварська 


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1289453