Четвер, 24 листопада 2016, 17:12


         З нагоди Дня студента було проведено дні студентського самоврядування в групах другого курсу відділення «Розробка програмного забезпечення» з предмета «Економічна теорія»

         У ролі викладача мали можливість побувати студент групи 25-п Герговський Олексій та студент групи 24-п Попович Роман. Зі своєю роллю вони справилися на відмінно. Поводили себе впевнено, по діловому. 

         Методично правильно було організоване заняття на тему «Ринок як економічна форма організації суспільного виробництва». Студенти відповідали усно, виконували письмові завдання, розв’язували задачі та кросворди, демонстрували відео на мультимедійному екрані. Змістовно розкрили питання ринкової економіки, попиту, пропозиції, ціни і конкуренції, аналізували місцевий ринок, підготували цікаві реферати. 

         Герговський О. та Попович Р. об’єктивно оцінювали відповіді одногрупників, ставили додаткові запитання, доповнювали їх. Це дозволило студентам відчути себе відповідальними та більш зрозуміти працю викладачів.

        Адже головне завдання педагога – навчити молодь вчитися, самостійно вирішувати складні задачі життя, стати самим собою. Велике відкриття народжується там, де закінчується знання вчителя, а починається нове знання студента.


         «Навчання – це не просто передача інформації, знань, а складні людські взаємовідносини між тим, хто навчає, і тим, кого навчають» В.Сухомлинський


       Заступник директора з навчальної роботи                                                        Сарахман М.І


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287965