Понеділок, 28 листопада 2016, 17:12

  Є кордони між мовами,  але

                                                                    немає  кордонів між серцями

                                                                                                      Р.Гамзатов

Українська делегація партнерських навчальних закладів  Польщі була запрошена в м. Нова Суль на урочистості з нагоди святкування 70-річчя Центру професійної і безперервної освіти «Електрик» 

Візит тривав з 21 до 23 жовтня 2016 року. Українська делегація була представлена містами Самбір та Івано-Франківськ.

Тепло і по родинному зустрів нас директор Центру Гжегож Кенінксберг.

Церемонія святкування  розпочалася у п’ятницю 21 жовтня з відкриття меморіальної дошки колишньому  учневі, вчителеві і директору школи Адаму Віласу. 

Після цього відбулася  меса в костелі святого Антонія, яку провів біскуп Стефан Регмунт. Варто відзначити що цю школу закінчило чотирнадцять священослужителів. Після меси педагогічний колектив, батьки, молодь і гості урочистою ходою пройшлися вулицями міста до сучасного спортивного залу, де відбувалися головні урочистості. 

Привітати навчальний  заклад з ювілеєм  приїхали віцевоєвода Роберт Палюх , віцемаршалек воєводства Любуського Станіслав Томжищин, куратор освіти Єва Рава, президент Вадим Тужкевич, віцестароста Пшемислав Фіцтнер та гості із партнерських шкіл Німеччини та України.

На площі перед спортивною залою було закопано капсулу часу з вкладеними посланнями від директора , викладачів, студентів та партнерських шкіл України та Німеччини для майбутніх поколінь. Відкрити цю капсулу планують у  2046 році на 100-ліття школи.


  Після привітання гостей директор   Гжегож Кенінксберг розповів коротку історію школи, яка бере свій початок з 1946 року. Змінювалися назви школи, спеціальностей і на сьогоднішній день CKZIU « ELEKTRYK» готують студентів за такими  спеціальностями  як: технік-електрик, інформатик, телеінформатик, мехатронік, економіст з організації реклами,  з систем відновлювальної енергії. 

  Запрошені  гості мали можливість побачити мистецьку програму, яку підготували студенти Центу «Електрик». Було представлено ретроспективу подій через добірку фото та відео матеріалів тих перетворень, які відбулися за цей період в навчальному закладі. Сентиментальна подорож в часі також підкреслила цінності і традиції, яким новосольський  «Електрик» вірний назавжди. Кожне десятиліття школи «Електрик» було представлено студентською  піснею тих років.  Кульмінацією дня став показ моди і те,  як вона змінилася за 70 років. Моделі розроблялися викладачами , а демонстрували студенти . 

У суботу 22 жовтня відбулася зустріч випускників різних років з викладачами та кураторами груп.   Вони мали можливість поспілкуватися  смакуючи солодощі, які підготували батьки та студенти. У той же час могли подивитися показ мод, придбати товари з символікою навчального закладу , залишити свої побажання на банері. В цей день відбувся турнір з волейболу, в якому взяли участь чотири команди: студенти, випускники, викладачі і запрошені гості. Кульмінацією дня став бал  з нагоди 70-річчя школи.


  Триденний захід завершився концертом молодіжного духовного оркестру, який визнано найкращим в Європі і налічує близько 65 чоловік.

  Після святкових заходів відбулася ділова зустріч з директором школи «Електрик» Гжегожем  Кенінксбергом . В рамках угоди про співпрацю  було узгоджено питання проходження  практики  студентів Самбірського технікуму економіки та інформатики  різних спеціальностей . Також відбулася зустріч з віцевоєводою Любуського воєводства Робертом Палюхем,  де обговорювалась можливість співпраці між містами- побратимами. Заступник директора з навчальної роботи                                                               Сарахман М.І.

 


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1601
Зміст : 618
Переглянути хіти змісту : 950457