Вівторок, 29 листопада 2016, 12:13

18.11.2016р в рамках реалізації програми мовної підготовки PDP NATO «Практичний курс англійської мови», відбулася науково практична конференція «Концепція змішаного навчання  (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva. Skills» для фахівців з мовної підготовки навчальних закладів України на базі Інституту після дипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Активним учасником науково практичної конференції була викладач-методист Самбірського технікуму економіки та інформатики Пиць Любов Осипівна. Викладач повідомила, що  дана платформа змішаного навчання допоможе опанувати як студентам так і педагогічним працівникам граматику  в онлайн режимі, відпрацьовувати комунікативні навички. Така методика значно скоротить час викладача на перевірку знань. Завдяки зручній платформі Lingva Skills користувач сам зможе обирати час, коли виконувати вправи. Навчання адаптоване для різного рівня знань, цілодобовий контакт з користувачами завдяки онлайн чату, який передбачено даною технологією.


 «Lingva. Skills» - наймасштабніший   онлайн освітній проект України, запроваджений у навчальному процесі ВНЗ закладів системи освіти України з метою оновлення змісту освіти і запровадження компетентнісного підходу у навчанні відповідно до стандартів ЄС.


          Отже, основною метою даної науково практичної конференції -забезпечення виховання молодого покоління на базі демократичних цінностей, всебічної інтеграції  України до міжнародної спільноти та сталого розвитку громадянського суспільства в Україні.

Україна  заговорить англійською! 

           Ukraine will speak English!

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 383
Зміст : 661
Переглянути хіти змісту : 1248159