Середа, 30 листопада 2016, 10:15

24 листопада 2016 року у Самбірський технікум економіки та інформатики здійснила візит міжнародна корпорація – ТОВ «Ядзакі Україна».  

Дана зустріч проведена за сприяння Самбірського міськрайонного центру зайнятості.

ТОВ «Ядзакі Україна» – це частина всесвітньої японської корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування, основними замовниками якої є: Volkswagen, Audi, Landrover, Jaguar.

З 2003 року ТОВ «Ядзакі Україна» функціонує на ринку праці Закарпаття. На сьогодні  - один з найбільших інвесторів в економіку України. 

В навчальній аудиторії були присутні студенти-випускники відділення “Розробка програмного забезпечення” та викладачі.

Інформацію про діяльність компанії представила начальник відділу пошуку та підбору персоналу п.Олена. 


Було продемонстровано презентаційні слайди та відеоматеріали про європейські стандарти роботи, які реалізуються через високі умови праці, рівень устаткування для виготовлення джгутів, професійний підхід у питаннях, що стосуються персоналу, та особливу соціальну політику заводу, яка виявляється у різноманітних заохочувальних програмах та пільгах для працівників (сприятливі робочі умови; транспортування; харчування за доступними цінами; медичне страхування;  підвищення кваліфікації; програми бонусів та винагород;  цікаве дозвілля).

Начальник відділу пошуку та підбору персоналу зазначила, що прийом на роботу проводиться за двома основними напрямками. Кандидатам з вищою освітою та знанням англійської чи німецької мови пропонуються невиробничі посади (за спеціальністю). Або ж вони, як і кандидати без вищої освіти, можуть бути запрошені на виробничі посади (оператора на лінії).

На підприємстві немає суворих вимог щодо освіти. Компанія при потребі організовує навчання для персоналу.

Варто зауважити, що «Ядзакі Україна» приділяє особливу увагу навчанню та розвитку професійних навичок своїх працівників. Організовуються різноманітні тренінги та навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нових знань у сфері автомобілебудування, стажування на інших заводах «Ядзакі». 

Працевлаштування в компанії починається із заповнення анкети та співбесіди. Якщо перший етап був пройдений успішно, компанія пропонує 10-денне навчання, протягом якого стажер може опанувати теоретичні знання і практичні навички, необхідні для обраної посади. Кожен може здобути додаткову кваліфікацію, навчаючись у досвідчених працівників у зручний для нього час. 

На сьогодні у міжнародної корпорації «YAZAKI» відкриті такі вакансії: начальник кінцевого виробництва, службовець на складі, закупник виробничих матеріалів, технік,  спеціаліст з аудиту продукції, складальник монтажних дошок, інженер по роботі з клієнтами з питань якості, інспектор з якості, закупник невиробничих матеріалів, спеціаліст з ціноутворення та фінансового контролю.


На завершення зустрічі п.Олена наголосила, що ТОВ «Ядзакі Україна» шукає ініціативних працівників, які бажають створювати своє майбутнє разом із великою міжнародною компанією. Ми – єдина команда і створюємо наше майбутнє разом. 


Фахівець сприяння працевлаштуванню 

випускників технікуму

Затварська М.


Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287939