Четвер, 01 грудня 2016, 16:48


22 листопада 2016 р. проводилась екскурсія на ТОВ «Амардіко 120 Україна» студентами-гуртківцями відділення «Розробка програмного забезпечення» при лабораторії 110 під керівництвом керівника гуртка  Петрунів О.М. та викладача Юзефовича І.М

«Амардіко 120 Україна» - це іноземне підприємство, яке займається механічною обробкою продукції, яка поступає з Данії, і після обробки назад повертається в Данію.  

Спочатку студентам провели інструктаж по техніці безпеки. Потім показали їхнє виробництво. Менеджер по постачанню Кучварський Т.В. детально розказав про всі аспекти діяльності підприємства від самого початку, коли продукція тільки поступила з Данії.

На підприємстві є станки з числовим програмним управлінням, на яких виготовляють різну продукцію. Начальник цеху, він же спеціаліст по програмуванню , Гамків Т.Г.  детально розказав, як здійснюється таке програмування і показав, як виглядає виріб в 3D  форматі на комп’ютері . 

     

Студентам було дуже цікаво побачити на власні очі, як працює такий станок і вони з цікавістю спостерігали, як відбувається такий процес.  

         

Потім гуртківці побували в конструкторському відділі, де інженери  конструктори розказали і показали, яке програмне забезпечення вони використовують для  креслення  виробів. Студенти,  після вивчення ПЗ AutoCAD  в технікумі, закріпили свої знання.

   

Наприкінці екскурсії директор фірми Боднарчук Ю.Я та технічний директор з Данії поспілкувалися  з нами англійською мовою та запропонували студентам після закінчення технікуму працевлаштувати їх на фірмі.

Пошук по сайту

Випадкове фото

Статистика сайту

Користувачі : 1010
Зміст : 668
Переглянути хіти змісту : 1287915